امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 03:22:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22096

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 19:07

گام به گام تا خروش مردم مازندران/11

امسال در کنار حکایت غمبار مردم فلسطین، غصه‌دار مردم یمن نیز هستیم

رئیس دانشگاه صنعتی بابل گفت: بمب‌هایی که از زرادخانه‌های بی‌خردی پادشاهان بی‌کفایت بر سر مردم یمن می‌ریزد غصه جدیدی است که در کنار حکایت غم‌بار فلسطین، حیات مسلمانان منطقه را هدف قرار داده است.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

جواد واثقی امیری طی گفت‌وگویی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، اظهار کرد: مسجدالاقصی اولین قبله‌ای است که مسلمانان صدر اسلام بدان سوی نماز گزاردند، همچنین یکی از مکان‌های مقدسی است که در پیشگاه مسلمانان از احترام و قداست بالایی برخوردار می‌باشد و این حرم شریف سال‌ها است که مداوم و بی‌وقفه، تاخت و تازهای خشونت‌بار صهیونیست‌ها را در جای جای خود تجربه می‌کند و سنگینی چکمه‌های نژادپرستان صهیونیست را بر صحن و سرای خود لمس می‌نماید.

وی با بیان اینکه این حرم مقدس الهی سال‌ها است که شاهد جور بی‌امان و ظلم بی‌حساب بر مردم فلسطین است، افزود: قلبش مجروح از آتش ظلمی است که بر سر فلسطینیان می‌بارد و سینه‌اش داغدار هزاران مرد و زن و کودک فلسطینی است که سال‌ها است با رویای آزادی میهن خویش در نبردی نابرابر با صهیونیست‌های اشغالگر در خون خود می‌غلتند.

رئیس دانشگاه صنعتی بابل ادامه داد: معمار بزرگ انقلاب اسلامی برای جلب توجه مسلمانان به وضعیت رقت‌بار سرزمین فلسطین، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند و از همه مسلمانان خواستند تا برای حمایت از فلسطینیان تحت ستم و قدس شریف به‌پا خیزند و فریاد دادخواهی خود را به گوش جهانیان برسانند.

واثقی امیری تاکید کرد: امروزه با کمال تاسف، مسلمانان منطقه شاهد مصایب دیگری هستند، از خشونت کوری که در عراق و سوریه مسلمانان را در چاه تعصب قربانی می‌کند تا بمب‌هایی که از زرادخانه‌های بی‌خردی پادشاهان بی‌کفایت بر سر مردم یمن می‌ریزد و این قصه پر غصه جدیدی است که در کنار حکایت غم‌بار فلسطین حیات مسلمانان منطقه را هدف قرار داده است.

وی در پایان گفت: اینجانب ضمن لبیک به دعوت تاریخی امام‌ خمینی(ره) و همراه با رهنمودهای مقام معظم رهبری جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس، از همه اقشار به‌ویژه از اصحاب دانشگاه می‌خواهم تا با حضور در راهپیمایی این روز حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام نموده و دفع ظلم و نابودی ستم را از پیشگاه خداوند سبحان مسئلت نمائیم.

/3004

دیدگاه شما در مورد : امسال در کنار حکایت غمبار مردم فلسطین، غصه‌دار مردم یمن نیز هستیم

امسال در کنار حکایت غمبار مردم فلسطین، غصه‌دار مردم یمن نیز هستیم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS