امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 21:59:48
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 22083

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 14:24

حماسه دفاع از مظلوم 6/مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در جمع راهپیمایان جویباری:

لبیک به ندای رهبری لبیک به امام زمان است/دشمنان به دنبال از بین بردن قدس شریف هستند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس خواسته رهبری است و لبیک به ندای امام خامنه‌ای نیز لبیک به امام زمان است.

لبیک به ندای رهبری لبیک به امام زمان است/دشمنان به دنبال از بین بردن قدس شریف هستند

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام ستار علیزاده در جمع راهپیمایان روز قدس شهرستان جویبار با تشکر از حضور پرشور مردم در این گرما، اظهار داشت: یکی از افتخارات نظام ما اظهار همدردی با همه مظلومان عالم و همه محرومان عالم به ویژه فلسطین عزیز و بزرگوار است.

وی افزود: روز قدس روزی است که امام عزیز و بزرگوار با تدبیری که انجام داد، غیرت دینی خود را به رخ جهانیان کشاند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران روز قدس را روز اقتدار و صلابت جهان اسلام معرفی کرد و گفت: امروز روز ترسیم خط مقاومت و مبارزه بر علیه هر ظلم و ظالم و هر ستمگر و به ویژه استکبار جهانی است.

وی با بیان اینکه روز قدس میراث امام خمینی(ره) است، افزود: این میراث امام بزرگترین تحول را در نظام سیاسی جهان اسلام ایجاد کرد.

علیزاده با بیان اینکه روز قدس مبنای قرآنی دارد ، اظهار کرد: آیات بسیار زیادی در مورد دفاع از محرومان، مستضعفان و مظلومان وجود دارد که روز قدس نیز برای دفاع از همین موارد ایجاد شده است.

وی افزود: روز قدس به دلیل شرایط خاص خود تکمیل کننده عبادات ماه مبارک رمضان و به ویژه شب‌های قدر است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه حضور مردم در روز قدس لبیک به امام خمینی و امام خامنه‌ای است، تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به دلیل شرایط پیچیده جهان اسلام بسیار مهم است که خوشبختانه مردم ایران این مهم را به ثمر رساندند.

وی با مطرح کردن این سوال که اگر امیرالمومنین امروز حضور داشت چه میکرد؟، افزود: آیا امیرالمونین در کنار استکبار و صهیونیست بین‌المللی قرا می‌گرفت یا در کنار مردم مظلوم فلسطین و یمن به مبارزه میپرداخت.

علیزاده ادامه داد: امام علی(ع) حامی محرومان و پابرهنگان بود و این روز هم بر مبنای اندیشه این امام بزرگوار ایجاد شده است.

وی به پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اشاره‌ای کرد و گفت: بازگرداندن اعتبار از دست رفته مردم مظلوم فلسطین، برگرداندن روحیه خودباوری به این مردم در مبارزه با دشمن خطرناک، تقویت حس مسئولیت پذیری امت اسلامی نسبت به قدس شریف و عدم فراموشی مسئله فلسطین از مهمترین پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی روز قدس است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در پایان با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس از خواسته‌های امام خامنه‌ای است، خاطرنشان کرد: تا مادامی که زنده‌ایم از اندیشه‌های امام خامنه‌ای دفاع خواهیم کرد و در صحنه های مختلف حاضر خواهیم شد چرا که لبیک به ندای رهبری لبیک به ندای امام زمان است.

دیدگاه شما در مورد : لبیک به ندای رهبری لبیک به امام زمان است/دشمنان به دنبال از بین بردن قدس شریف هستند

لبیک به ندای رهبری لبیک به امام زمان است/دشمنان به دنبال از بین بردن قدس شریف هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS