امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 07:57:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22039

تاریخ انتشار : 18/04/1394 - 16:22

بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران:

روز قدس نماد سنجش عدالت‌طلبی در جهان است

بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس تاکید کرد: روز قدس نماد سنجش آزادی خواهی و عدالت‌طلبی در جهان است.

جویباران ـبه گزارش بلاغ، نگاه آزاد، بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با صدور بیانیه ای بر لزوم حمایت از قدس شریف و مبارزه با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

با گذشت ۳۷ سال از ابتکار راهبردی و تاریخ ساز معمار چیره دست انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(اعلی الله مقامه الشریف) مبنی بر نامگذاری جمعه آخر رمضان المبارک به عنوان روز جهانی قدس، شکل گیری روح مقاومت و ایستادگی را دربرابر نظام سلطه و استکبار در کالبد جوامع و ملل آزاده و حق طلب- به ویژه جبهه ملت‌های اسلامی- واقعیت الهام بخشی را در دوران خطیر تاریخی معاصر رقم زده است که خروش ملت یمن یک نمونه بارز این ایستادگی و مقاومت در برابر نظام استثماری نوین و قدرت‌های سلطه‌گر و استبدادی است.

شاید در آن مقطع تاریخی که حضرت امام روح الله(ره) با قاطعیت و صراحت، نسخه محو رژیم صهیونیستی را در فرا روی جامعه بشری قرار داد، فهم عمیق و واقعی این راهبرد در آن زمان، واقعا دشوار بود. اما وقتی امروزه حقایق و واقعیات غم انگیز و رقت‌بار ناشی از حملات رژیم جلاد و جعلی و خبیث صهیونیستی علیه مردم مقاوم و مظلوم غزه و به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان بی دفاع، از هوا و زمین و دریا را مشاهده می‌کنیم، ما را متوجه این نکته می‌کند که حقیقتا تنها نقطه چاره‌ساز و نجات بخش، همان نسخه و راهبرد ۳۷سال پیش امام راحل عظیم الشأن (ره) می‌باشد که هم اینک به یک مطالبه جهانی در متن فریادهای مردم در اقصی نقاط دنیا تبدیل شده است.

هفتاد سال است که، امویان دنیای معاصر به بهانه افسانه هلوکاست، به سمت بیت المقدس و فلسطین تاختند و جان و مال و سرزمین فلسطینیان را برخود حلال کردند. درحالیکه هلوکاست واقعی همین کشتار بی رحمانه و ظالمانه به وسیله صهیونیست های خبیث و پلید در این ۷۰ سال است.

جنایات و رذالت های صهیونیست ها به کارهای ذکر شده خلاصه نمی شود. آنان علاوه بر آن اقدامات، با محاصره همه جانبه، از ورود اقلام اساسی دارویی و غذایی به فلسطین اشغالی جلوگیری کرده که این کار خبیثانه شان، وضعیت بازماندگان این فجایع انسانی را هم در وضعیت قرمز قرار داده و زندگی را بیش از پیش بر آنان سخت و طاقت فرسا نموده است.

نکته جالب توجه، سکوت معنادار و مغرضانه مجامع بین المللی و فعالان حقوق بشری است که با بایکوت خبری جنایات و رذالت ها، سعی در برعکس جلوه دادن این وقایع و انصراف اذهان عمومی به سمت موضوعات جانبی دیگر از جمله مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵، تحولات عراق و داعش و سوریه کرده و رسما و علنا بستر را برای ادامه حملات و جنایت های صهیونیست ها هموار نمودند.

کسانیکه خود را سینه چاک حقوق بشر می خواندند و می خوانند و برای چند زندانی سیاسی در ایران که پیاده نظام طرح براندازی حکومت اسلامی بودند اشک تمساح می ریختند،حال چه شده است که در قبال تجاوزات هر لحظه ای حرامیان صهیونیستی به جان و ناموس فلسطینیان خفقان گرفته اند؟؟

چه شده است که ایالات متحده آمریکا، آن شیطان اکبر، که خود را واضع و طرفدار سرسخت حقوق بشر می داند، در قبال کشتار بی گناه ملت مظلوم فلسطین توسط صهیونیست ها چشم هایش را بسته و راه سکوت در پیش گرفته و بدتر از آن، این حرامیان صهیونیستی را محق به دفاع از حق خود خوانده است؟؟

اتحادیه اروپا را چه شده است که اعدام قاچاقچیان و قاتلان را ضد انسانی می خواند اما در برابر این نسل کشی صهیونیست ها، همانند اربابشان آمریکایی ها سکوت کرده اند؟

بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران، به عنوان بزرگترین تشکل دانشجویی استان، وظیفه خود می داند که ضمن محکومیت شدید نسل کشی‌های تاریخی صهیونیست های سَفّاک و خون ریز، از دیگر ملت های کشورهای جهان می خواهد که با محکومیت شدید جنایت ها و فشار بر رژیم صهیونیستی از طریق مجامع بین المللی، مردم مسلمان و مظلوم فلسطین را از شر این حرامیان صهیونیست رهایی بخشند. مردم دنیا بدانند که اینها همچون غده ای سرطانی هستند که باید جهان بشریت را از لوث وجود این اشرار پاک کرد./ع

 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : روز قدس نماد سنجش عدالت‌طلبی در جهان است

روز قدس نماد سنجش عدالت‌طلبی در جهان است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS