امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 05:02:48
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 22034

تاریخ انتشار : 18/04/1394 - 12:44

حماسه دفاع از مظلوم/3

دبیر مجمع نمایندگان مازندران: به فراموشی سپردن مسئله فلسطین هدف اصلی دشمنان اسلام است

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ و دبیر مجمع نمایندگان مازندران طی پیامی به فراموشی سپردن مسئله فلسطین را هدف اصلی دشمنان عنوان کرد.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران: به فراموشی سپردن مسئله فلسطین هدف اصلی دشمنان اسلام است

به گزارش جویباران، کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ و دبیر مجمع نمایندگان مازندران به مناسبت روز جهانی قدس پیامی را صادر کرد که یک نسخه آن در اختیار دفتر خبری جویباران قرار گرفت.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز تجسم تأثیر شگرف ولایت فقیه در به حرکت وا داشتن توده‌های عظیم مردمی در جهت دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و ناکام گذاشتن ترفندهای شوم دشمنان اسلام است.

مسلمانان و مردم آزاده سراسر جهان امسال در حالی میراث گران‌بهای امام راحل (ره) در ابتکار اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز قدس را گرامی می‌دارند که رژیم اشغالگر قدس در سایه کمک و همراهی با جنایتکاران آل‌سعود در بمباران خانه و کاشانه مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن از سکوت مرگبار سران مزدور و خود فروخته عرب نهایت استفاده را برده و با گسترش شهرک‌سازی و یهودی‌سازی قدس شریف روز‌به‌روز به نیات شوم و توسعه‌طلبانه خود جامه عمل می‌پوشاند.

استکبار جهانی در سال‌های اخیر در راستای تأمین امنیت رژیم صهیونیستی و به فراموشی سپردن اولویت جهان اسلام در دفاع از مردم فلسطین با افروختن آتش فتنه در کشورهای اسلامی و مسلط‌ نمودن گروه‌های تکفیری از خدا بی‌خبر بر بخش عمده‌ای از کشورهای اسلامی به حسب ظاهرموفق شده است، مسئله آزادی قدس شریف و حمایت از مردم مظلوم فلسطین از اولویت اصلی مسلمین جهان فاصله بگیرد.

ملت‌های آزاده جهان بویژه مردم ولایی وهمیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس به دشمنان خدعه‌گر اعلام می‌دارد، توطئه‌های آنان در به ‌فراموشی سپردن فلسطین خیالی واهی است و حضور یکپارچه امت اسلامی در این راهپیمایی عظیم بار دیگر نشان خواهد داد، عمر باطل مانند کف روی آب بسیار کوتاه است و رهایی فلسطین اشغالی از چنگال صهیونیست‌های اشغالگر همچنان اولویت اول مسلمانان جهان است.

دیری نخواهد پائید تا این جرثومه‌های فساد و تباهی سایه نکبت بار خود را از منطقه جمع کرده و برای همیشه به زباله دان تاریخ افکنده شوند.

کمال علیپور - دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران

دیدگاه شما در مورد : دبیر مجمع نمایندگان مازندران: به فراموشی سپردن مسئله فلسطین هدف اصلی دشمنان اسلام است

دبیر مجمع نمایندگان مازندران: به فراموشی سپردن مسئله فلسطین هدف اصلی دشمنان اسلام است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS