امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 21:31:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22017

تاریخ انتشار : 18/04/1394 - 07:42

فراخوان فوری خیریه همت برای یک پدری

خیریه همت در فراخوان جدید و فوری خود نوشت:

جویباران ـبه گزارش پایگاه 598،

سلام و خداقوت 
 

این فراخوان برای هزینه درمان سنگین یک پدر ۳۰ ساله است. 
 
آقای م.چ ۳۰ ساله دارای یک فرزند ۶ ماهه است. 
 
ایشان از دوسال پیش تاکنون دچار بیماری هپاتیتC شده اند که علیرغم پیگیریهای جدی از جمله یک دوره شیمی درمانی سه ماهه ومصرف انواع داروها مدت چند ماهی می شود که دچار سیروز کبدی نیز شده اند. 
 
لازم به ذکر است که وجود بیماری هپاتیت سی در بدن مانع از پیوند کبد می گردد البته اسم ایشان در لیست پیوند کبد بیمارستان نمازی شیراز نیز ثیت شده است ولی ابتدا باید ریشه بیماری مهلک وکشنده هپاتیت در بدن ایشان خشکانده شود که متاسفانه تا به حال با داروهای فعلی چنین چیزی اتفاق نیوفتاده است. 
 
اما هنوز یک راه امید برای ایشان باقی مانده وآن هم استفاده از نوعی قرص جدید به نام هاروونی محصول کشور امریکا است که به شدت نیز کمیاب است واز طرفی بسیارگران. 
 
برای ریشه کن کردن بیماری بایستی حداقل ۹۰ قرص به صورت روزانه مصرف شود که چیزی در حدود نود میلیون تومان که به صورت نقدی باید به شرکت دارویی شفایاب که وظیفه تهیه داروهای نایاب واورژانسی در ایران را به عهده دارد پرداخت گردد. 
 
تهیه چنین پولی برای این اقا با شرایط فعلی غیر ممکن می باشد و از طرفی با توجه به پیشرفت سریع بیماری پزشک معالج تاکید کرده که در صورت عدم استفاده این دارو فقط سه یا حداکثر ۶ ماه فرصت زندگی برای ایشان باقی می ماند. 
 
به لطف دوستان وخیرین مبلغ ۳۰ میلیون تومان جهت خرید یک بسته از این قرصها تهیه شده و تا بحال ۲۶ عدد مصرف شده که همین  تعداد هم تاثیر بسزایی در روند درمانی ایشان داشته وامید به زندگی را براخود وخانواده چند برابر کرده است. 
 
با توجه به باقی ماندن فقط ۴ عدد قرص برای روزهای آینده وتاکید پزشک معالج مبنی بر عدم فاصله بین مصرف مابقی قرصها حتی برای یک روز جهت خرید یک بسته دیگر مبلغی معادل ۳۱۹ میلیون و ۹۰۵ هزار ریال نیاز می باشد تا بتوان ریشه این بیماری را خشکاند و امید را به خانواده کوچک سه نفره ایشان برگردانیم. 
 
در حال حاضر به علت بیماری بیکار و مستاجر با کرایه ماهی ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

اگر می خواهید به طور آنلاین کمک کنید اینجا را کلیک نمایید.

همچنین اگر ایرانیان مقیم خارج کشور نیز می توانند در تهیه این دارو با قیمت مناسب تر کمک کنند، با خیریه همت تماس بگیرند: (اینجا)

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : فراخوان فوری خیریه همت برای یک پدری

 فراخوان فوری خیریه همت برای یک پدری

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS