امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 18:32:59
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21904

تاریخ انتشار : 17/04/1394 - 07:45

محمدرضا تاجیک:

دولت استعداد محقق کردن شعارهایش را ندارد/

مشاور رئیس دولت اصلاحات معتقد است: شرایط بعد از انتخابات همان شرایط «به‌نام یکی به کام دیگری» شد.

جویباران ـمشرق،محمدرضا تاجيك فعال اصلاح طلب و از مشاوران رئیس دولت اصلاحات طی گفتگویی با روزنامه آرمان به نقد تیم رسانهای دولت پرداخت و آن را از ضعیف ترین و نامنسجم ترین و ناکارآمدترین تیم های رسانه ای دولت های بعداز انقلاب معرفی کرد.

تاجیک در پاسخ به این سوال که «برخی معتقدند دولت آقای روحانی فاقد مشی مشخص در رویکردهای خود است. به نظر شما عملکرد دولت آقای روحانی سردرگم نبوده است؟» گفت: به‌نظر من دولت اعتدال با شعارهای انتخاباتی خود سطحی از انتظار و افقی از تقاضا را در مردم ایجاد کرد که امکان و استعداد محقق‌کردن آنان را ندارد. به بیان دیگر، اصحاب تصمیم و تدبیر جدید آرزوها و شعارها و ایده‌هایشان را رنگ واقعیت پنداشتند و عرصه‌ نظر را همان عرصه‌ عمل فرض کردند.

تاجیک در ادامه به اطرافیان روحانی اشاره میکند و تیم مدیریتی او را شامل افرادی می داند که بیش از شخصیت خود «شخصیت» شده اند و بیش از حد و حدود خود در امور دخالت می کنند.

وی در این خصوص با بیان اینکه واضح و مبرهن است که روحانی بیش از هر کسی مسئول انتخاب و چینش تیم مدیریتی خود است، اظهار داشت: من معتقد به این ناهمراهی و نامهربانی( از سوی برخی از مدیران ایشان) هستم و سخت معتقدم که آقای روحانی برای حل این مشکل باید تدبیری بیندیشد. در ضمن ایشان باید نیم‌نگاهی هم به اطرافیان (تقریبا همه‌کاره‌ خود) که بر تنور این تنهایی می‌دمند یا هیزم‌بیار آنند، داشته باشند. منظورم کسانی است که بیش از شخصیت خود شخصیت شده‌اند و بیش از استعداد خود امکان یافته‌اند و بیش از حد و حدود خود در امور دخالت می‌کنند. 

تاجیک در ادامه به نقد تیم رسانه ای دولت می پردازد و در پاسخ به این سوال که «برخی تیم رسانه‌ای دولت را ضعیف قلمداد می‌کنند و اعتقاد دارند در تفسیر و ترجمه موفقیت‌های دولت ناتوان بوده است. شما با این نظر موافق هستید؟» گفت: مگر دولت اعتدال هم تیم رسانه‌ای دارد؟

وی در ادامه افزود: تردیدی هم ندارم که تیم رسانه‌ای دولت مستقر از ضعیف‌ترین و نامنسجم‌ترین و ناکارآمدترین تیم‌های رسانه‌ای دولت‌های بعد از انقلاب است.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : دولت استعداد محقق کردن شعارهایش را ندارد/

دولت استعداد محقق کردن شعارهایش را ندارد/

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS