امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 14:44:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21828

تاریخ انتشار : 16/04/1394 - 18:02

گام به گام تا خروش مردم مازندران/2

شور اقشار مختلف مازندران برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

حجت‌الاسلام سیدمحمود میری امام جماعت مسجد مهدیه جویبار شرکت فعال در روز جهانی قدس وظیفه مسلمانان دانست و گفت: مردم با شعار «بر عهد خود می مانیم» و با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس فرصت مناسبی ایجاد خواهند کرد تا بخشی از مسؤولیت انسانی و اسلامی خود را در قبال موضوع فلسطین انجام دهند.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

در استقبال از روز قدس به سراغ مردم رفتیم تا از شور و انگیزه حضور آنان در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان باخبر شویم:

محسن علی‌اکبری معلم دبیرستان‌های ساری در پاسخ به این سوال که: تفاوت روز قدس امسال با سال‌های گذشته چیست، گفت: عده‌ای با بهانه قرار دادن مذاکرات هسته‌ای و با ترفندهای تبلیغاتی سعی می‌کنندکه به جهان القا کنند که ملت ایران به دنبال منافع خود و به عنوان کشوری که مدافع ملت فلسطین شناخته می شد این روزها پای میز مذاکره با حامیان اصلی رژیم صهیونیستی است و چه بسا آرمان فلسطین را قربانی منافع ملی خود کند، اما استکبار و عوامل داخلی آنان بدانند آزادی فسطین آرمان هر ایرانی است و مردم با حضور خود در آخرین جمعه ماه رمضان ناتوانی آنان را ثابت خواهند کرد.

کمیل رضایی افسر وظیفه سپاه ساری فرد دیگری بود که در جواب به اینکه حضور با زبان روزه در راهپیمایی روز قدس چه حسی دارد پاسخ داد: راهپیمایی روز قدس یادگار حضرت امام خمینی (ره) است و قطعاً زیبایی آن این است که در ماه مبارک رمضان قرار داده شد تا روزی جهانی باشد و امسال حضور مردم ایران اهمیت خاصی پیدا کرده است چون منتظر استقبال کم مردم هستند تا در مذاکرات بتوانند از آن استفاده کنند.

حسین اعتصامی کارشناس فرهنگی با بیان اینکه تحولات یمن و سعودی و عراق و سوریه و بحرین و کویت همه نشان دهنده دشمنی استکبار با اسلام است، بیان کرد: جبهه اصلی و خط مقدم مبارزه با استکبار و ظلم فسطین است، ملت همیشه در صحنه ایران، امسال وظیفه سنگین‌تری نسبت به گذشته دارند چون عملیات روانی و کار رسانه ایی بسیاری برای کم رنگ کردن روز قدس در سطح جهان انجام شد که باید با حضور پر شور در مقابل این فتنه رسانه‌ایی ایستادگی کرد.


جواد کاکو عکاس خبری با اشاره به اینکه روز قدس، روز فریاد آزادگان بر سر رژیمی که در برابر ملتی دست خالی و مظلوم تا بن دندان مسلح شده است، خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات هنوز ایمان مردم دست خالی قوی‌تر از سلاح‌های پیش‌رفته‌ این قوم ترسو است، به عنوان یک خبرنگار وظیفه خود می‌دانم تا با سلاح رسانه‌ای خود در این راهپیمایی با شکوه حضور داشته باشم تا تصویر همایت ملت ایران را به مظلومان فلسطینی برسانم.

حسین منتظری از کسبه بازار با اعلام اینکه روز قدس، جهانى است، و روزى نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است، افزود: جمعه آخر ماه رمضان روز مقابله ملت‌هائى است كه در زير فشار ابر قدرت‌ها بودند، روزى است كه بايد دماغ مستكبرين را به خاك مالید، روزى است كه بين منافقين و متعهدان تفاوت خواهد بود، قطعاً منافقين ملت ها را نمى‌‏گذارند كه تظاهرات كنند، باید اعلان وجود کرد، بايد همانطور كه ايران قيام كرد، و دماغ مستكبران را به خاک ماليد، و خواهد ماليد، تمام ملت‌ها قيام كنند.

حجت‌الاسلام سیدمحمود میری امام جماعت مسجد مهدیه جویبار شرکت فعال در روز جهانی قدس وظیفه مسلمانان دانست و گفت: مردم با شعار «بر عهد خود می مانیم» و با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس فرصت مناسبی ایجاد خواهند کرد تا بخشی از مسؤولیت انسانی و اسلامی خود را در قبال موضوع فلسطین انجام دهند. نباید اجازه داد فلسطین در لابلای مسائل روزمره به فراموشی سپرده شود. غده سرطانی اسرائیل اولویت باید ریشه کن شود. حل مسأله فلسطین، کلید حل سایر مشکلات منطقه از عراق و سوریه تا بحرین و یمن و... است. این را باید فهمید و خوب به دیگران فهماند.

 

/3004

 

دیدگاه شما در مورد : شور اقشار مختلف مازندران برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

شور اقشار مختلف مازندران برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS