امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 20:14:49
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21827

تاریخ انتشار : 16/04/1394 - 18:02

گام به گام تا خروش مردم مازندران/3

فرماندار بابلسر: مردم بابلسر در روز قدس پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمن خواهند داد

فرماندار بابلسر با دعوت از مردم این شهرستان برای خلق حماسه‌ای دیگر در روز جهانی قدس، خاطرنشان کرد: قطعاً مردم ولایت‌مدار شهرستان بابلسر و همه آحاد با حضوری دوباره و پرشور و شعور، بار دیگر، پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام و انقلاب خواهند داد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

مشهدسر، سیدعلی اسد در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر، با گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری‌ها، اظهار کرد: شهرداران و دهیاران در اولین سنگر کار و ارتباط با مردم قرار دارند.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب و با تاکید بر لزوم تحقق منویات ایشان در تمام حوزه‌ها به‌ویژه کاهش وابستگی به درآمدهای حاصل از فروش فرآورده‌های نفتی، افزود: یکی از بخش‌های مهمی که در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب پیرامون اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کشور تاثیرگذار است، حمایت و توجه همه بخش‌ها به روستا، تولید و صنعت است.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه قابلیت‌های خوبی برای صادرات در این شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: ایجاد اشتیاق در تولیدکنندگان محصولات کشاورزی برای تولید محصول بهتر و تلاش برای صادرات، نه تنها موجب کاهش وابستگی روستاییان به محصولات و تولیدات غیربومی می‌شود بلکه اشتغال پایدار و در نتیجه توسعه روستا را به ارمغان می‌آورد.

 
فرماندار بابلسر
 

این مسئول خاطرنشان کرد: مدیران روستاها نقش به‌سزایی در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، توسعه روستایی، کاهش بی‌کاری و مهاجرت بی‌رویه به شهرها، ایجاد اشتغال، درآمد پایدار، پیشگیری از معضلات و ناهنجاری‌های احتمالی اجتماعی و نیز افزایش رضایتمندی مردم از جامعه ایفا می‌کنند.

اسد تاکید کرد: مدیران باید دهیاران را به‌عنوان بازوان توانمند بدانند و با هم‌افزایی در جهت شکوفایی، توسعه پایدار و کاهش آسیب‌های اجتماعی گام بردارند.

وی با تاکید بر تلاش مسئولان به‌ویژه دهیاران روستاها برای پیشگیری از ضررهای ناشی از مشکلات و آسیب‌های احتمالی به اقتصاد روستایی، بیان کرد: اقتصاد پایدار زمانی مححق می‌شود که متکی بر دانش و فناوری استوار باشد.

فرماندار بابلسر در پایان با اشاره به درپیش بودن روز قدس و نیز با دعوت از مردم این شهرستان برای خلق حماسه‌ای دیگر در این روز، اذعان کرد: قطعاً مردم ولایت‌مدار شهرستان بابلسر و همه آحاد با حضوری دوباره و پرشور و شعور، بار دیگر، پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام و انقلاب خواهند داد.

/3004

 

دیدگاه شما در مورد : فرماندار بابلسر: مردم بابلسر در روز قدس پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمن خواهند داد

فرماندار بابلسر: مردم بابلسر در روز قدس پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمن خواهند داد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS