امروز دوشنبه 07 اسفند 1396
ساعت 00:33:25
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 21821

تاریخ انتشار : 16/04/1394 - 09:49

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر خبر داد:

نصب نیوجرسی در محور قائمشهر - جویبار

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر از نصب نیوجرسی در محور ارتباطی قائمشهر - جویبار به طول 5 کیلومتر خبر داد.

 نصب نیوجرسی در محور قائمشهر - جویبار

به گزارش جویباران، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران محمد مهدی خناری روز دوشنبه افزود : یکی از اهداف راه و شهرسازی قائمشهر ایمن سازی محورها جهت تامین سلامت کاربران جاده ای می باشد.

وی در ادامه به محور ارتباطی قائمشهر - جویبار اشاره و عنوان نمود: محور مذکور بدلیل وجود حجم بالای تردد و وجود روستاهای متعدد در اطراف آن همواره پرتردد و پر رفت و آمد بوده ، لذا عملیات تعریض و چهار خطه شدن این محور در دستور کار قرارگرفت.

خناری یاد آور شد: تا به امروز بیش از 8 کیلومتر از مسیر تعریض و چهار خطه شده و مابقی نیز در دست اجراست.

وی ادامه داد: از این رو همزمان با عملیات تعریض ، عملیات ایمن سازی این محور در قالب نصب نیوجرسی ( به طول 5 کیلومتر ) ، اجرای خط کشی ، نصب علائم و تابلوهای ایمنی ، نصب چراغ های چشمک زن ، نصب چشم گربه ای و آسفالت رمپ های ورودی و خروجی بریدگی ها به اجرا در آمد.

وی در خصوص دیگر اقدامات ایمن سازی در سطح این محور خاطر نشان ساخت: نصب چراغ چشمک زن در ورودی روستای کروا از جمله اقدامات ایمن سازی این اداره در محور قائمشهر - جویبار است.

 

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 18 تیر 1394 - 00:54
    علی

    از اقدامات خوبتان ممنونیم . آقای خناری، به کارگزارانتان بفرمایید که حدّ اقل حقوق شهروندی در جاده ها داشتن جاده با خط کشی های ساده سفید در وسط و دو طرف جادّه است .این را از مردم دریغ نکنید واین خود یکی از بزرگترین عامل بازدارنده تصادفات در شب ها و روزهای بارندگی و مه گرفتگی و .......... است . مورد بعدی این که به زیر دستانت آموزش بده که در هنگام تعریض جاده ها هم زمان دو طرف جاده را خاک برداری نکنند !!!!!!!!!!!! اول پروژه یک سمت را تکمیل نموده سپس به تعریض طرف دیگر جاده بپردازند . واین را متأسفانه در استان خصوصاً در قائم شهر و جویبار حتی در جاده کوهی خیل به جویبار را شاهدیم . سوم این که هراز گاهی علائم راهنمایی ورانندگی در جاده تمیز و بازسازی شود .آیا تا به حال به فکر این افتادید یا نه؟!!!

    5 2
دیدگاه شما در مورد : نصب نیوجرسی در محور قائمشهر - جویبار

 نصب نیوجرسی در محور قائمشهر - جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS