امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 19:02:46
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21679

تاریخ انتشار : 14/04/1394 - 17:55

بودجه میلیاردی، مدیریت ضعیف و سهم ناچیز مردم بهشهر از ساحل

با امضای قردادی در سال 88، این ساحل به‌مدت 10 سال به یک پیمانکار واگذار شد که مشخص نیست آیا صلاحیت این پیمانکار بررسی شده یا خیر که پس از گذشت چند سال مسئولان به‌دنبال فسخ قرارداد آن‌هم از طریق مراجع قانونی هستند.

جویباران ـ

به گزارش بلاغ به نقل از خط امید، طرح سالم‌سازی دریای بهشهر با نام صدف از سال 1360 اجرایی شد که متاسفانه نه‌تنها فضای آن  پاسخگوی نیاز شهروندان نیست بلکه پس از گذشت چند سال و تصویب و تامین اعتبارات لازم، نتوانسته استاندارد‌های لازم را به‌دست بیاورد.

محمدتقی نورزاد در جلسه طرح سالم‌سازی دریا که در فرمانداری بهشهر برگزار شد، اظهار کرد: 500 میلیون تومان از طرف دولت برای محوطه و پروژه‌سازی و 500 میلیون تومان از سوی شهرداری و شوراها برای این طرح درنظر گرفته شده است اما هنوز بسترهای لازم فراهم نیست.

فرماندار بهشهر ادامه داد: متاسفانه پیمانکار این پروژه نیز قادر به ادامه‌ اجرایی کردن این طرح نیست و اگر به همین صورت ادامه پیدا کند، باید تصمیمات لازم گرفته شود.

با امضای قراردادی در سال 88، این ساحل به مدت 10 سال به یک پیمانکار واگذار شد که مشخص نیست آیا صلاحیت این پیمانکار بررسی شده است یا خیر که پس از گذشت چند سال مسئولان به دنبال فسخ قرارداد آن‌هم از طریق مراجع قانونی هستند.

علاوه بر دریافت مبلغ ورودی بالا، اگر این مسافران بخواهند شب را در این فضا حتی روی زمین باشند باید مبلغی را به‌عنوان اسکان شب پرداخت کنند و این در حالی است که این مجریان طرح، امنیت حداقلی را هم برای گردشگران فراهم نکرده و برای فرار از مسئولیت از یک ساعتی به بعد درب ورودی را می‌بندند که حتی برای خروج هم مشکل دارند.

ناگفته نماند که تعدادی از مسافران به خبرنگار حاضر ما در این طرح، از بروز مسائل غیراخلاقی توسط  افرادی که خود را از مجریان طرح معرفی کردند، خبر دادند که صحت این موضوع در حال بررسی است.

همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید مساحت این طرح ساحلی که آن‌هم با این وضعیت نامناسب در اختیار مردم بهشهر قرار دارد، زیر حد استانداردهای لازم است، به‌طوری که هر بهشهری، کمتر از 1.5 متر مربع از ساحل کیلومتری بهشهر حق استفاده دارد.

 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : بودجه میلیاردی، مدیریت ضعیف و سهم ناچیز مردم بهشهر از ساحل

بودجه میلیاردی، مدیریت ضعیف و سهم ناچیز مردم بهشهر از ساحل

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS