امروز چهار شنبه 27 دی 1396
ساعت 00:50:32
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21672

تاریخ انتشار : 14/04/1394 - 17:49

شیخ مهدی دانشمند:

سپر رهبری باشیم به‌جای اینکه رهبری را برای خود سپر کنیم

شیخ مهدی دانشمند با تاکید بر اینکه به جای سپر کردن رهبری برای خود، باید سپر رهبری باشیم، گفت: انقلابی و ولایتی بودن با عمل انقلابی است و عمل انقلابی هم با پیاده کردن یکدیگر از قطار انقلاب ممکن نمی‌شود چراکه در این صورت کسی برای انقلاب باقی نمی‌ماند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت‌الاسلام مهدی دانشمند در دومین گردهمایی ستایشگران نور در شهرستان نکا، برگزاری این گردهمایی‌ها را سبب وحدت میان مداحان و بدنه حزب‌الله و افزایش رفاقت‌ها برشمرد و اظهار کرد: از دور هوای هم را داشتن کافی نیست، چراکه دشمن و فرصت‌طلبان داخلی از این فاصله برای منافع خود استفاده می‌کنند.

وی افزود: به دلیل آنکه تنها با وحدت و اتحاد انقلاب کردیم و نابودی این انقلاب نیز تنها با از بین بردن وحدت محقق می‌شود، لذا دشمن به‌دنبال شیطنت است تا با انحراف کسانی مانند مداحان و روحانیت که میکروفون دارند، این وحدت را بشکند.

دانشمند یکی از راه‌های جلوگیری از این دست انحرافات را افزایش دوستی‌ها دانست و خاطرنشان کرد: نوکر اهل بیت کسی است که با تقویت وحدت، به فرمایش آنان در کنار حرف، عمل هم می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه به جای سپر کردن رهبری برای خود، باید سپر رهبری باشیم، تصریح کرد: انقلابی و ولایتی بودن با عمل انقلابی است و عمل انقلابی هم با پیاده کردن یکدیگر از قطار انقلاب ممکن نمی‌شود چراکه در این صورت کسی برای انقلاب باقی نمی‌ماند.

دانشمند با بیان اینکه امروز باید هرچه رهبر انقلاب به عنوان نائب امام زمان فرمودند باید به مردم انتقال دهیم، تاکید کرد: باید بلندگوی قرآن و عترت در میان مردم باشیم تا هرچه مدنظر اهل بیت(ع) و قرآن است به مردم انتقال یابد.

وی با تذکر اینکه اخلاق فقط رفتار معمولی فردی نیست، اخلاق سیاسی را لازمه روشنگری در جامعه دانست و بیان کرد: همان‌گونه که رهبران این انقلاب حتی در خطاب قرار دادن دشمنان خود هم ادب و اخلاق را مدنظر قرار دادند باید رفتار کنیم، چراکه ما نماینده اسلام هستیم و بی‌ادبی و بی‌اخلاقی ما چهره اسلام را خراب می‌کند.

دانشمند با هشدار نسبت به برخی رفتارهای مروج بی‌اعتمادی در میان مردم، گفت: نوکری اهل بیت فقط در پشت تریبون خلاصه نمی‌شود، بلکه در هر زمان و مکانی باید با عمل درست خود، نوکری خود را در عمل ثابت کنیم و نه صرفاً به حرف.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : سپر رهبری باشیم به‌جای اینکه رهبری را برای خود سپر کنیم

سپر رهبری باشیم به‌جای اینکه رهبری را برای خود سپر کنیم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS