امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 16:31:49
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21635

تاریخ انتشار : 14/04/1394 - 07:48

چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

هر زمان تروریست‌ها در جبهه جنوبی (مثلث "درعا"، "قنیطره" و "ریف دمشق") با مشکل مواجه می‌شدند، از کمک‌های لجستیکی، اطلاعاتی، تسلیحاتی و پزشکی اسرائیل بهره می‌بردند.

جویباران ـ

تروریست‌های  تکفیری داعش که این روزها جنایات زیادی را در عراق و سوریه مرتکب شده‌اند، اخیراً تلاش می‌کنند تا ژست‌های ضدصهیونیستی بگیرند و این گونه القاء کنند که با اسرائیل در حال نبرد هستند.

*** بازخوانی یک حمله موشکی

در حمله موشکی که وابستگان داعش از منطقه "سینا" به جنوب سرزمین‌های اشغالی داشتند سه راکت "گراد" شلیک شد و آژیر خطر در جنوب سرزمین‌های اشغالی به صدا درآمد.
 
چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟
 
چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

جالب اینجاست که این حمله شاید قصد القاء این موضوع را دارد که تروریست‌های وابسته به داعش گرایش‌های ضدصهیونیستی دارند، در صورتی که تحولات دو سال اخیر حاکی از حمایت صهیونیست‌ها از تروریست‌های تکفیری است.

مشکل کار اینجاست که از سال 2011 که ناآرامی‌های سوریه با حمایت ترکیه، اردن، رژیم صهیونیستی و سایر هم‌پیمانان آمریکا در منطقه غرب آسیا کلید خورد، حمایت‌های انبوهی از سوی رژیم صهیونیستی به تروریست‌های تکفیری داعش صورت گرفت.

*** حمایت لجستیکی، اطلاعاتی، تسلیحاتی و پزشکی اسرائیل از داعش

هر زمان تروریست‌ها در "جبهه جنوبی" با مشکل مواجه می‌شدند، از کمک‌های لجستیکی، اطلاعاتی، تسلیحاتی و پزشکی اسرائیل بهره می‌بردند.
 
چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

*** عیادت نتانیاهو از زخمی‌شدگان جنگ سوریه

برای مثال تروریست‌های تکفیری وابسته به داعش که در "جبهه جنوبی" با رزمندگان "حزب الله " و ارتش سوریه درگیر جنگ بودند پس از زخمی شدن به سرزمین‌های اشغالی انتقال می‌یافتند تا مداوا شوند و حتی نتانیاهو هم از آن‌ها عیادت می‌کرد.

سایت گلوبال ریسرچ ( Global Research ) نوشت: بر اساس مشاهدات شورای امنیت سازمان ملل (United National Security Council) در 18 ماه گذشته نیروهای دفاعی اسرائیل (Israel Defence Force) یا (IDF) ارتباط منظمی با شورشیان سوریه از جمله نظامیان دولت اسلامی (تروریست‌های داعش) داشته‌اند.
 
چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

دلیل دوم که بسیار بارز و روشن است این که در دی ماه سال گذشته که در "قنیطره" درگیری سختی روی داده بود، رژیم صهیونیستی برای حمایت از تکفیری‌ها حمله هوایی را ضد مقاومت انجام داد که تعدادی از رزمندگان "حزب الله" به شهادت رسیدند.
 
چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

*** شیخ‌الاسلام: تروریست‌ها با چتر نجات وارد سوریه نشدند

"حسین شیخ‌الاسلام" مشاور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: شکی نیست که تکفیری‌ها مورد حمایت اسرائیل هستند و تروریست‌ها با چتر نجات وارد سوریه نشدند.

*** علل دروغ بودن حمله موشکی اسرائیل به داعش چیست؟

دلیل دیگری که نشان می‌دهد این حمله موشکی یک بازی و گاوبندی بین اسرائیل و داعش بوده و نیروهای دفاعی اسرائیل (Israel Defense Force) از داعش حمایت می‌کنند  این است که صهیونیست‌ها در مواجهه با محور مقاومت شکست خورده‌اند و با حمایت از داعش و تکفیری‌ها تلاش دارند تا محور مقاومت را تضعیف کنند.
 
چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

*** سردار آسودی: صهیونیست‌ها حامی تکفیری‌ها هستند

سردار سرتیپ "محمدعلی آسودی" مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه عنوان داشت: اسرائیل از تکفیری‌ها حمایت می‌کند و چون نتوانسته از پس "حماس" و "حزب الله" بربیاید، رو به حمایت از داعش آورده و مجروحان داعش را در بیمارستان‌های خود مداوا می‌کند.

پس در یک جمع‌بندی می‌توان دریافت که حمایت لجستیکی، اطلاعاتی، تسلیحاتی و پزشکی اسرائیل از داعش، حمله هوایی به منطقه امنیتی "دیماس" و فرودگاه صادرات واردات "دمشق" و حمایت تسلیحاتی و پزشکی در مثلث جنوبی سوریه (مثلث "درعا"،   "قنیطره" و "ریف دمشق") و حمایت از تروریست‌ها در "قلمون" و مداوای مجروحان داعشی تکفیری در شهرک "صفد" و "نهاریا" از جمله دلایلی است که نشان می‌دهد اسرائیل حامی سرسخت داعش است.
 
چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

سایت المانیتور (Al-Monitor ) در مقاله‌ای با عنوان "آیا اسرائیل و جبهه النصره" برای حمله به سوریه همکاری می‌کنند؟"،عنوان داشت: از زمان آغاز بحران سوریه،دولت این کشور همواره به نقش پنهان اسرائیل (رژیم صهیونیستی) در "القصیر" در منطقه "حمص" در می 2013 تا جبهه جنوبی در سپتامبر 2014 اشاره دارد.

به نظر می‌رسد در این برهه حساس حمله موشکی داعش هماهنگ شده بود و سران داعش با اربابان صهونیست خود هماهنگ کرده‌اند تا با یک حمله نشان بدهند ضمن این که اسرائیل یک چهره مظلوم دارد، تکفیری‌ها از هیچ کس دستور نمی‌گیرند حال آن که حمایت 4 ساله گذشته صهیونیست‌ها از داعش و تکفیری‌ها واقعیت دیگری را مطرح می‌کند.

 
چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟
 
 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

 چرا داعش به رژیم‌صهیونیستی حمله‌کرد؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS