امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 22:17:31
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21629

تاریخ انتشار : 14/04/1394 - 07:44

اظهارات کواچ بعد از وداع با لیگ جهانی

سرمربی تیم والیبال ایران پس از شکست مقابل روسیه گفت: ما دوست داشتیم روسیه را از دسته یک لیگ جهانی حذف کنیم اما سخت بود که با انگیزه بازی قبل کار کنیم.

جویباران ـ

اسلوبودان کواچ در نشست خبری پس از بازی مقابل روسیه اظهار کرد: هیچ چیزی نمی توانم به بازیکنانم بگویم. بعد از شرایطی که دیروز اتفاق افتاد سخت بود که برای این مسابقه آماده شویم. امروز کاپیتان ما نشان داد که چگونه باید در زمین بجنگیم. این چیزی است که از همه بازیکنانم می‌خواهم که یاد بگیرند. ما سعی کردیم کاری کنیم که روسیه را سال آینده در لیگ جهانی مقابل خود نبینیم. قرار گرفتن مقابل استرالیا در سال آینده برای ما بهتر است. تمام تلاش را کردیم اما قبول کنید تکرار بازی دیروز سخت بود. ما انگیزه صعود داشتیم اما عملا این شانس را بعد از پیروزی لهستان بر امریکا از دست دادیم. به روسیه تبریک می گویم.

سرمربی تیم ایران درباره شکست از روسیه تاکید کرد: واقعا آماده کردن بازیکنان برای این مسابقه سخت بود. روسیه انگیزه داشت اما ایران با از دست دادن شانس صعود هیچ انگیزه ای نداشت. بازیکنان به خاطر تماشاگران با تمام وجود جنگیدند.

وی درباره قهرمانی آسیا گفت: تصمیمی که ما گرفتیم این بود که تیم دوم ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند. زیرا بازی ها سختی در مسابقات جام جهانی داریم. بعد از جلسه با داورزنی و بررسی قوانین امتیازهای ما به اندازه ای هست که ما در مسابقات سال آینده بازی کنیم. امتیاز مسابقات قهرمانی آسیا زیاد نیست. برای ما مسابقات جام جهانی در اولویت است و باید با تمام توان برای این مسابقات آماده شویم. تنها دو تیم کره جنوبی و چین هستند که شاید انگیزه داشته باشند که در این مسابقات نتیجه بگیرند.

سرمربی تیم ایران ادامه داد: من 37 بازیکن را دعوت کردم. این طبیعی است که این بازیکنان را برای این مسابقات دعوت کنم و فرصت داشته باشیم تیم های قوی را برای جام جهانی تحلیل کنیم.

کواچ درپاسخ به پرسشی درباره نقطه ضعف و قوت تیم ایران گفت: باید مقداری مداوم و خوب بازی کنیم. نوسان داشتیم. بویژه دریافت کننده های پست چهار ما گاهی خوب بودند. زمانی که این بازیکنان خوب بازی می کردند قدرت تیم ما خیلی خوب بود. نقطه مثبت تیم ما شهرام محمودی است که با وجود او پاس های سریع در پشت خط داریم. این برتری ما نسبت به حریفان است. فکر می کنم در لیگ جهانی امسال بهتر از سال گذشته بودیم. اگر بتوانیم بازی هایی که مقابل آمریکا در تهران انجام دادیم را تکرار کنیم همه تیم ها باید به ما احترام بگذارند. از بازی هایی که امسال در لیگ جهانی انجام دادیم خیلی راضی هستم. فقط در بازی های سرنوشت ساز شاید قدری ضعیف تر بودیم.

منبع: ایسنا
 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : اظهارات کواچ بعد از وداع با لیگ جهانی

 اظهارات کواچ بعد از وداع با لیگ جهانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS