امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 06:45:53
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21568

تاریخ انتشار : 13/04/1394 - 18:01

نماینده چالوس، نوشهر و کلاردشت:

لغو یکباره تحریم‌ها، بازدید از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای خط قرمز ملت ایران است

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت گفت: تحریم‌ها باید به‌صورت یکباره لغو شود و بازدید از اماکن نظامی نیز به هیچ وجه پذیرفته نیست، مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای را نیز قبول نمی کنیم و اینها جزو خط قرمزهای ما است.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

 

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، به ابلاغ سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه توسط مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: تحقق رشد اقتصادی هشت درصد نیاز به کار فراوان و هکاری تمامه ادارات دارد.

وی با تأکید بر لزوم تدوین راهبرد ملی مبارزه با فساد افزود: دوران برگزاری همایش و سمینار تمام شده است و امروزه باید برای مبارزه با فساد وارد میدان شد.

نماینده چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس به تشریح برخی از سیاست‌های برنامه توسعه ششم پرداخت و تصریح کرد: افزایش توان دفاعی، اولویت دادن به دیپلماسی اقتصادی، کاستن از محکومیت به حبس با بازنگری در قوانین و نیز دستیابی به رتبه اول منطقه در علم و فناوری از دیگر موضوعات اساسی این برنامه است.

احمدی‌لاشکی در ادامه مذاکرات هسته‌ای را به میدان جنگ تشبیه کرد و یادآور شد: همانطور که رهبر انقلاب بارها تأکید کردند، باید در پشت صحنه از تیم مذاکره‌کننده حمایت کرد، البته عبور از خط قرمزهای نظام به هیچ‌وجه قابل پذیرش نیست و مصوبه مجلس برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای هم در همین راستا است.

وی این موضوع را که تحریم‌ها باید به صورت یکباره لغو شود، یک اصل دانست و خاطرنشان کرد: علاوه بر این نظارت بر مراکز نظامی در هیچ گشوری قابل قبول نیست، برای رسیدن به چنین جایگاه رفیعی در عرصه نظامی شهدای زیادی تقدیم شده است و امروزه اجازه نمی‌دهیم این خونها پایمال شود.

نماینده چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای با هدف شناسایی و ترور آنها است، تأکید کرد: بعد از اشغال عراق در کمتر از یک ماه بیش از 350 نفر از دانشمندان هسته‌ای این کشور ترور شدند و نمی‌گذاریم این اتفاق در ایران هم تکرار شود.

احمدی لاشکی ادامه داد: انتقاد خوب است و برای بهبود شرایط باید انتقاد کرد، اما انتقاد باید سازنده باشد نه با هدف تخریب.

وی با اشاره به اعتراضات پرستاران در چند روز گذشته گفت: پرستاران به نحو اجرای طرح عملکردی اعتراض دارند و البته نباید حقوق این افراد نادیده گرفته شود، در برخی از موارد سلیقه‌ای برخورد شده است که باید بررسی بیشتری انجام شود.

نماینده چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس در پایان به وضعیت آزادراه تهران-شمال اشاره کرد و گفت: در قطعه اول آزادراه کارها به خوبی پیش می‌رود و قطعه دوم هم تا سال 97 تحویل داده می‌شود، اما عملیات احداث قطعه چهارم خیلی طولانی شده است و باید هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : لغو یکباره تحریم‌ها، بازدید از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای خط قرمز ملت ایران است

لغو یکباره تحریم‌ها، بازدید از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای خط قرمز ملت ایران است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS