امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 03:29:09
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2156

تاریخ انتشار : 11/10/1392 - 14:32

قهرمانی تیم قائمشهر در رقابتهای کشتی قهرمانی بزرگسالان مازندران / جویبار بدون کسب عنوان قهرمانی

رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان مازندران که به مدت دو روز به میزبانی بابلسر جریان داشت ، با قهرمانی تیم قائمشهر به کار خود پایان داد .

قهرمانی تیم قائمشهر در رقابتهای کشتی قهرمانی بزرگسالان مازندران / جویبار بدون کسب عنوان قهرمانی

به گزارش جویباران، به نقل از ایرنا، در پایان این مسابقات ، پس از تیم قائمشهر که با 57 امتیاز بر سکوی اول ایستاد ، تیم های ساری و آمل به ترتیب با 41 و 38 امتیاز ، دوم و سوم شدند .

در وزن 57 کیلوگرم این رقابت ها ، علی حاج آقا نیا از بابلسر اول شد ، مصطفی یعقوبی از قائمشهر به مقام نائب قهرمانی رسید و حمید خلیلی از زیراب و میثم محمودجانلو از گلوگاه به عنوان سوم مشترک رسیدند .

در وزن 61 کیلوگرم ، سیداحمد محمدی از قائمشهر به مقام قهرمانی رسید ، ناصر ضیایی از جویبار دوم شد و مرتضی درزی از سیمرغ و ˈ آرش دنگسرکی از نکا ، به طور مشترک سوم شدند .

در وزن 65 کیلوگرم ، ابراهیم نصیری از ساری به مقام قهرمانی رسید ، جواد ضیایی از جویبار دوم شد و سید جعفر موسوی  از قائمشهر و  نورالدین رجبی  از آمل سوم شدند .

در وزن 70 کیلوگرم  وحید آهنگری  از شیرگاه موفق به کسب عنوان قهرمانی شد ، ایمان رحمانی زاده در جایگاه دوم ایستاد و یاسر محمدی از قائمشهر و میلاد صداقت نیا از ساری به طور مشترک سوم شدند .

در وزن 74 کیلوگرم ، ایمان محمدیان از قائمشهر با برتری مقابل سعید غلامی از ساری در دیدار فینال به مقام قهرمانی این وزن رسید . در این وزن امیررضا بوداغی از جویبار و حسین الیاسی از قائمشهر به عنوان سوم مشترک رسیدند .

در وزن 86 کیلوگرم ، صابر امامقلی پور از بابل اول شد ، مرتضی رینه از آمل به مقام نائب قهرمانی رسید و پیروز رودپشتی از ساری و سیاوش پازوکی از بابلسر سوم شدند .

در وزن 97 کیلوگرم ، عباس طحان از شیرگاه قهرمان شد ، سینا غنی زاده از فریدونکنار در جایگاه دوم ایستاد، ابوالفضل پناه بر از آمل و جابر نوریان از جویبار ، به ایستادن در جایگاه دوم رضایت دادند .

در وزن 125 کیلوگرم این مسابقات نیز جحعفر شمس ناتری از چالوس اول شد ، میثم قنبری از قائمشهر دوم شد و مهرشاد محمدی از نوشهر و سید بهمن ابراهیم نیا از بندپی غربی به طور مشترک سوم شدند .

رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان مازندران مطابق قوانین فدراسیون جهانی کشتی و اوزان مصوب شده جدید برگزار شد .

دیدگاه شما در مورد : قهرمانی تیم قائمشهر در رقابتهای کشتی قهرمانی بزرگسالان مازندران / جویبار بدون کسب عنوان قهرمانی

قهرمانی تیم قائمشهر در رقابتهای کشتی قهرمانی بزرگسالان مازندران / جویبار بدون کسب عنوان قهرمانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS