امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 11:34:29
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21466

تاریخ انتشار : 12/04/1394 - 18:14

ضیافت افطاری مددجویان موسسه خیریه ریحانه و انجمن حمایت از بیماران خاص نوشهر/تصاویر

ضیافت افطاری مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه ریحانه و انجمن حمایت از بیماران خاص شهرستان نوشهر با حضور جمعی از مسئولان و خیرین برگزار شد.

جویباران ـ

به گزارش بلاغ،
ه نقل از نوشهرآنلاین، مصادف با میلاد کریمه اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) موسسه خیریه ریحانه و انجمن حمایت از بیماران خاص (تالاسمی-هموفیلی) شهرستان نوشهر به کمک مالک و مدیر تالارپذیرایی باران مراسم ضیافت افطاری را برای مددجویان تحت پوشش این دو تشکل با حضور جمعی از مسئولان و خیران برگزار کردند.

مدیر موسسه خیریه ریحانه نوشهر با اشاره به این سخن پیامبر اسلام (ص) که "همانا ماه رمضان بهار مستمندان است"، تصریح کرد: رسیدگی به نیازمندان و اطعام مستمندان باید از سوی افراد خیر در جامعه نهادینه شود.

مرضیه یوسفیان خیرین را سرمایه‌های معنوی جامعه دانست و خاطرنشان کرد: مراسم افطاری فرصتی است جهت تجدید روحیه و نشاط مددجویان که طی ماه مبارک رمضان با همکاری و تعامل بسیار مطلوب خیرین و حامیان به اجرا در آمد.

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران خاص نوشهر نیز بیان کردند: همه باید به مددجویان توجه داشته باشند و آنان را مورد احترام قرار دهند و در این ماه بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم سنت افطاری‌دادن به افراد نیازمند است.

زهرا صیادی‌نژاد با اشاره به اهداف برگزاری این مراسم، یادآور شد: نگاه دین اسلام مبتنی بر خدمت به همنوع و کمک به نیازمندان است و تکریم و ارتباط معنوی با نیازمندان باید مورد توجه قرار گیرد.

این دو مسئول در پایان از همکاری و اقدام خداپسندانه مختار ایرجی خیرنوشهری و از حضور گرم معاون فرماندار، خیرین و جمعی دیگر از مسئولین قدردانی کردند.

در ادامه مختار ایرجی مالک و مدیر تالار پذیرایی باران هم در خصوص انگیزه برگزاری ضیافت افطاری برای مددجویان اظهار کرد: حمایت از افراد مستمند و نیازمند جزء وظایف انسانی و اجتماعی است و هر اندازه در اصلاح جامعه قدم برداریم در حقیقت به خودمان کمک کرد‌ه‌ایم و بنده نیز درحد توان وظیفه خود می‌دانم که به همنوع نیازمند خود یاری رسانم.

این خیر نوشهری خاطرنشان کرد: خداوند نتیجه کار خوب و خیر را به خود ما برمی‌گرداند و امید است که همه در حد توان خود از افراد نیازمند حمایت نمایند.

در ضیافت افطاری این دوتشکل حدود 100 مددجوی تحت‌پوشش و خیرین حضور داشتند.
 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : ضیافت افطاری مددجویان موسسه خیریه ریحانه و انجمن حمایت از بیماران خاص نوشهر/تصاویر

ضیافت افطاری مددجویان موسسه خیریه ریحانه و انجمن حمایت از بیماران خاص نوشهر/تصاویر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS