امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 03:01:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21451

تاریخ انتشار : 12/04/1394 - 18:01

امام جمعه قائم‌شهر:

هشدارها برای این است که تیم مذاکره‌کننده سرش کلاه نرود

امام جمعه قائم‌شهر گفت: اگر کسی هشدار می‌دهد او را محکومش نکنیم، این هشدار برای این است که تیم مذاکره‌کننده مراقب باشد و سرش کلاه نرود، فرد هشداردهنده را نباید تخطئه کنیم و نه باید تیم مذاکره‌کننده را تضعیف کنیم.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ، آیت‌الله علی معلمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه شیعه امیرالمومنین بودن مقتضیاتی دارد و یکی از آنها این است که اگر در جامعه‌ای معاویه‌صفتی پیدا شد، باید با او مقابله کنیم، اظهار کرد: جنگ امیرالمومنین با معاویه، حجتی است برای ما در مبارزه همیشگی با حکومت‌های ظالم؛ این خصلت اهل ایمان است.

وی با اشاره به 12 تیر سالروز ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی، افزود: واقعاً آدم هرچه می‌گذرد و به گذشته نگاه می‌کند خیلی چیزها نمایان‌تر و روشن‌تر می‌شود.

امام جمعه قائم‌شهر اضافه کرد: چقدر بی‌حیا هستند آمریکایی‌ها، برخی از قلم به‌دست های داخلی که می‌خواهند چهره آمریکا را بزک کنند، که اگر با آمریکا بسازیم مشکلات‌مان رفع می‌شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اعلام اینکه مذاکره با سازش فرق دارد که یک جریان بسیار اندک در داخل کشور آن را تعقیب می‌کند، بیان اکرد: الحمدلله عامه مردم خباثت ذاتی آمریکا را درک و لمس کرده و شناختند، 298 مسافر هواپیمای مسافربری را از بین می‌برند، آن‌وقت به‌جای عذرخواهی به آن خبیثی که مرتکب این عمل شده و دستور شلیک را داده، مدال شجاعت می‌دهند، حالا این‌ها مدعی هستند که در ایران حقوق بشر رعایت نمی‌شود؛ حقوق بشر آمریکایی یعنی این.

معلمی با بیان اینکه 17 هزار شهید ترور داریم، خاطرنشان کرد: منافقین در کشورهای غربی، اروپایی و آمریکا نه‌تنها راحت زندگی می‌کنند بلکه با مسئولان آنها ملاقات می‌کنند، برای آنها جلسات سخنرانی می‌گذارند و آنها راجع به حقوق بشر آمریکایی در ایران دارند حرف می‌زنند.

وی ادامه داد: باید دقت کنیم وقتی شرایط دشمن ما این و ماهیت خبیث دشمن این است، حالا ما چه‌طوری می‌توانیم به این دشمن اعتماد کنیم.

امام جمعه قائم‌شهر با اشاره به سخنان رهبری درباره اعتماد نداشتن به آژانش، تصریح کرد: آنها به سرعت آمانو را فرستادند به ایران تا بیاید اعتماد جلب کند، آمانو در ایران می‌گوید فعالیت هسته‌ای ایران صلح‌آمیز است ولی پشت سر می‌گوید ما نمی‌توانیم آینده را تضمین کنیم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: مومن باید همواره در خوف و رجا باشد یعنی هم امیدوار باشیم به آینده مذاکره و اعتماد داشته باشیم به تیم مذاکره‌کننده و هم ترس و نگرانی داشته باشیم، پس اگر کسی هشدار می‌دهد او را محکومش نکنیم، این هشدار برای این است که تیم مذاکره‌کننده مراقب باشد و سرش کلاه نرود، فرد هشداردهنده را نباید تخطئه کنیم و نه باید تیم مذاکره‌کننده را تضعیف کنیم.

معلمی به هدف دشمن از بازدید از مراکز نظامی کشور گفت: آنها نمی‌خواهند ببینند که در تأسیسات نظامی ما تاسیسات هسته‌ای است یا نه بلکه آنها دنبال این هستند که بفهمند توان نظامی و دفاعی ما چقدر است و الان هم به این علت می‌ترسند زیرا نمی‌دانند توان نامی و دفاعی ما چقدر است لذا از برخورد نظامی با ما سخت در هراسند که باید این هراس دشمن از ما همیشه ماندگار باشد.
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : هشدارها برای این است که تیم مذاکره‌کننده سرش کلاه نرود

هشدارها برای این است که تیم مذاکره‌کننده سرش کلاه نرود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS