امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 07:29:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 2139

تاریخ انتشار : 09/10/1392 - 21:32

گزارش از یک شهر بدون 9 دی:

9 دی و سکوت معنادار مسئولین بهشهر!

متاسفانه گویی مسئولین ما با این گونه اقدامات منفعت طلبانه خود به فراموش شدن و نشستن غبار زمان بر یوم الله 9 دی و فتنه ی 88 کمک می کنند.

9 دی و سکوت معنادار مسئولین بهشهر!

به گزارش جویباران، به نقل از خط امید، در قضيه‌ى ۹ دى سال ۸۸ يك نكته اساسى است و آن نكته برميگردد به هويت انقلاب و ماهيت انقلاب. يعنى همان روحى كه حاكم بود بر اصل انقلاب ما و آن حضور عظيم بى‌نظير تاريخى در سال ۵۷، همان روح در ماجراى ۹ دى نشان داده شد؛ كمااينكه در قضاياى گوناگون ديگر هم نشان داده شده، ليكن در ۹ دى به شكل بارزى نشان داده شد؛ به طورى كه جاى انكار و ترديد و تامل براى هيچ كس از بدخواهان و دوستان و دشمنان و ديگران باقى نگذارد. آن روح چه بود؟ روح ديانت حاكم بر دلهاى مردم بود. [1]

حادثه ی 9 دی یک حادثه ی ماندنی در تاریخ ماست. من آن سال هم گفتم - پارسال بود یا سال پیش از آن بود - که این حادثه، حادثه ی کوچکی نیست. این حادثه، شبیه حوادث اول انقلاب است. این حادثه بایستی حفظ شود، بایستی گرامی داشته شود. [2]

جملات فوق یکی از ده ها توصیفات مقام معظم رهبری در باره ی فتنه ی 88 و روز برچیدن بساط فتنه گران یعنی 9دی است. روزی که به فرموده ی رهبر انقلاب یوم الله دیگری است در ایام انقلاب و انتظار بر حق ایشان زنده نگه داشتن یاد این روز است. نکته ای که مورد نظر و حمایت مردم نیز می باشد اما متاسفانه امسال مشاهده می شود اکثر مسئولان و ادارات  شهرستان در خواب بسر می برند خوابی که شاید از سر تعمد باشد. تعمدی بجهت حفظ کرسی ریاست و البته پیش گرفتن سیاست سکوت دولت و تابع بودن از اوامر استانداری !

بر سیاست سکوت به این دلیل تاکید می کنیم که متصدیان ادارات دولتی شهرستان همانند اصلافشان در سطح استان و کشور علاوه بر سکوت رسانه ای حتی در جلساتی که دیگر نهاد ها و یا مساجد و مردم به مناسبت گرامی داشت یوم الله 9 دی برگزار کردند شرکت نکردند!

به عنوان نمونه مسئول یکی از ادارات شهرستان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خط امید گفت: با توجه به اطلاع رسانی عمده و خصوصی به تمامی مسئولان شهرستان، اکثر آنها از شرکت در مراسم و برنامه های گرامی داشت حماسه 9 دی امتناع کردند.

تابع بودن از اوامر استانداری را به این جهت که فرمانداری بهشهر نیز که انتظار انقلابی بودن از مسئول و کارمندان آن می رود در اقدامی شاید همسو با استانداری حتی از نصب پارچه نوشته ای در خصوص گرامی داشت 9 دی خودداری کردند! در صورتی که در روز 9 دی سال 88 همه ی مردم از تمامی سلایق و گرایشات سیاسی، به جهت صیانت از خیمه اباعبدالله الحسین(ع) و حفظ انقلاب به میدان آمدند.

متاسفانه گویی مسئولین ما با این گونه اقدامات منفعت طلبانه خود به فراموش شدن و نشستن غبار زمان بر یوم الله 9 دی و فتنه ی 88 کمک می کنند.


پی نوشت:

 [1]: از بیانات مقام معظم رهبری در مورخه 21 آذر 1390
[2]  : همان

دیدگاه شما در مورد : 9 دی و سکوت معنادار مسئولین بهشهر!

9 دی و سکوت معنادار مسئولین بهشهر!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS