امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 00:16:28
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21355

تاریخ انتشار : 11/04/1394 - 17:37

شورای شهر بابل کارایی ندارد/مدیریت شهری ضعیف است

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه ضعف مدیریت شهری عامل عدم توسعه‌یافتگی بابل است، گفت: کارآیی چندانی در شورای شهر بابل دیده نمی‌شود.

جویباران ـ

به گزارش بلاغ، حجت‎الاسلام حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بابل در مدرسه صدر بابل با اشاره به اینکه ماه رمضان ماه بزرگی است، اظهار کرد: باید از این ماه برای رفع مشکلات مردم استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات شهرستان بابل در سایه ناهماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی است، افزود: چهار سال متوالی در ایام ماه رمضان در بخش‌های مختلف شهر حضور می‌یابم، در حال حاضر به تغییر کاربری بعضی مناطق توجه خوبی شده است که در گذشته نبود.

امام جمعه بابل تصریح کرد: برخی افراد سه سال قبل منزل ساختند و به آنها مجوز داده شد اما الان جهاد کشاورزی براساس قانون پیگیر شده و این افراد را محکوم کرده است که این امر اعتراض مردم را به همراه داشته است.

این مسئول با اشاره به اینکه سطح تخلفات در ادارات فراتر از اعمال قانون است، خاطرنشان کرد: شاهد ساخت‌وساز غیرقانونی در سطح شهر هستیم، یک منزل ساخته می‌شود اما بعد از گذشت پنج سال با صاحب ملک برخورد شده و ایجاد ناامنی می‌کنند.

روحانی ادامه داد: اگر تخلفی صورت می‌گیرد بلافاصله در زمان تخلف باید با شدت با متخلفان برخورد شود نه اینکه اجازه دهند تخلف‌های عمیق صورت گیرد بعد با آن برخورد شود.

امام جمعه بابل ضعف مدیریت شهری را عامل عدم توسعه‌یافتگی بابل برشمرد و بیان کرد: نابسامانی‌های زیادی که در سطح شهر در زمینه ترافیک و آسفالت معابر شهری وجود دارد به سبب ضعف مدیریتی است.

وی با اشاره به اینکه کارآیی چندانی در شورای شهر بابل دیده نمی‌شود، افزود: وضعیت نابسامان ترافیک، معابر درون‌شهری و امور مختلف در بابل عذاب‌آور است که شایسته است برای رفع این مشکل اقدام شود.

روحانی با انتقاد از ناامنی محلات بابل، اظهار کرد: مردم بسیاری از محلات از ناامنی محلات شاکی بوده و خواستار برخورد جدی نیروی انتظامی با متخلفان هستند.

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه فروش مواد مخدر به‌راحتی بین افراد انجام می‌شود که این صحنه‌ها برای مردم قابل تامل نیست، گفت: امیدواریم با گسترش پایگاه‌های بسیج محلات برخورد جدی انجام شود.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : شورای شهر بابل کارایی ندارد/مدیریت شهری ضعیف است

شورای شهر بابل کارایی ندارد/مدیریت شهری ضعیف است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS