امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:04:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 21335

تاریخ انتشار : 11/04/1394 - 10:09

به مناسبت روز صنعت و معدن صورت گرفت

افتتاح یک واحد تولیدی نساجی در شهرک صنعتی جویبار

یک واحد تولیدی نساجی به مناسبت روز صنعت و معدن در شهرک صنعتی جویبار افتتاح شد.

افتتاح یک واحد تولیدی نساجی در شهرک صنعتی جویبار

به گزارش خبرنگار جویباران، آیین افتتاحیه این واحد تولیدی با حضور امام جمعه جویبار، رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت مازندران، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران و تعدادی از مسئولان جویباری روز گذشته در شهرک صنعتی جویبار برگزار شد.

امام جمعه جویبار در آیین افتتاحیه این واحد تولیدی با بیان اینکه افتتاح واحد‌های تولیدی دعاهای ماه رمضان را عملیاتی می‌کند، اظهار داشت: هرچه اين مجموعه‌هاي توليدي و صنعتي فعالتر شوند، فقر در جامعه كاهش مي‌يابد.

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور با اشاره به اینکه از بین بردن بیکاری مساوی است با از بین بردن بسیاری از معضلات اجتماعی، تأکید کرد: هر چه مجموعه‌های توليـدی و صنعتی تقويت و حمايت شوند، شاهد دين مداري مردم خواهيم بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران نيز در اين مراسم با اشاره به اینکه توليدكننده در جهت اشتغال، حفظ آبرو و خدمت به مردم قدم بر مي‌دارد، اظهار داشت: دست توليدكننده دست خداوند است و هر كسی که دست توليدكننده را نگيرد خداوند نيز دستش را در آخرت نخواهد گرفت.

وی با تشکر از مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان به دليل ايجاد فضاي سبز مناسب در شهرک صنعتی جویبار، افزود : فضاي عمومي شهرك صنعتي جويبار و ايجاد فضاي سبز مناسب، در جذب سرمايه گذاران مؤثر است.

محمد پور عمران در پایان خاطرنشان کرد: صنعت‌گران در واقع ادامه دهندگان راه شهدا و ايثارگران هستند و امروز با توليد، در خط مقدم مبارزه و توسعه اقتصاد مقاومتي قرار دارند.

در ادامه نیز مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي مازندران به افتتاح واحد تولیدی نساجی در شهرک صنعتی جویبار اشاره‌ای کرد و اظهار داشت: با راه‌اندازي اين واحد صنعتي 800 تن انواع كيسه پلي پروپيلن توليد مي شود.

وی با بیان اینکه با راه‌اندازي اين واحد توليدي براي 19 نفر اشتغال زايي شده است، افزود : براي افتتاح و بهره‌برداري از اين واحد توليدي بیش از 560 میلیون تومان سرمايه گذاري صورت گرفته است.

سيد مصطفي موسوي در پایان خاطرنشان کرد: امكانات زيربنايي شامل آب، برق، گاز و مخابرات در اين شهرك صنعتي ايجاد شده و بستر لازم براي سرمايه گذاري فراهم است.

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 18 تیر 1394 - 01:26
    علی

    خدا کند که ادامه داشته باشد و فعالیت آن برای همیشه .................. باد. بعضی ها با وام گرفتن استارت خوبی می زنند ولی بعد از چند ماه به خاطر عدم توانایی ومدیریت سوء به ورشکستگی روی می آورند.و در آخر بدهکار به بانک ودر نتیجه متواری می شوند . تسهیلات بانکی باید به اهلش داده شود و در ادامه بازرسی ها باید قوی صورت گیرد . در روز افتتاح همه خوشحالند ومنتظر زدن قیچی ولی اما ......................

    4 1
دیدگاه شما در مورد : افتتاح یک واحد تولیدی نساجی در شهرک صنعتی جویبار

افتتاح یک واحد تولیدی نساجی در شهرک صنعتی جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS