امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 03:49:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 213

تاریخ انتشار : 25/06/1392 - 11:59

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ـ مجارستان

اولين ملي پوش جويباري ساعت 15/30 به روي تشك مي رود

از ساعت 15/30 به وقت تهران رضا يزداني اولين ملي پوش جويبار با حريفان خود سرشاخ مي شود.

اولين ملي پوش جويباري ساعت 15/30 به روي تشك مي رود

به گزارش خبرنگار ورزشي جويباران، مسابقات جام جهاني بوداپست مجارستان رأس ساعت 15/30 بعد از ظهر به وقت تهران آغاز ميشود.

در روز اول اين مسابقات حسن رحيمي، مهدي تقوي و رضا يزداني به ترتيب در اوزان 55 ، 66 و 96 كيلوگرم با حريفان خود مبارزه ميكنند كه از اين سه ملي پوش ايران دونماينده از مازندران يعني رضا يزداني و مهدي تقوي حضور دارند.

بر مبناي اين گزارش، در وزن 96 کیلوگرم که 33 کشتی‌گیر به روی باسکول رفتند، رضا یزدانی اولين نماينده شهرستان جويباردر اين مسابقات پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ایوان یانکوفسکی از بلاروس مسابقه می‌دهد. وی در صورت برتری در دور سوم با برنده مبارزه رضا ایلدیریم از ترکیه و ساندو از کانادا روبرو می‌شود. در گروه یزدانی داتو کراشویلی از گرجستان، ینوکیان از ارمنستان و اولینیک از اوکراین از مدعیان محسوب می‌شوند.

 هم چنين در وزن 66 کیلوگرم مهدی تقوی دومين نماينده مازندران پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنت مت کالف از آمریکا می‌رود و در صورت برتری در دور سوم با برنده دیدار ابراهیم از قطر و کونتایف از بلاروس روبرو می‌شود. خابالاشویلی از گرجستان، ماگومد قربان علی‌یف از روسیه، صفریان از ارمنستان و یاکوپ گور از ترکیه از دیگر مدعیان در گروه تقوی هستند. در این وزن 39 کشتی‌گیر روی باسکول رفته‌اند.

و در وزن 55 کیلوگرم که 34 کشتی‌گیر حضور دارند، حسن رحیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف رسول کالیف از قزاقستان می‌رود و در صورت برتری در دور سوم با برنده آندری‌یف از بلاروس و کیم از کره جنوبی روبرو می‌شود. در گروه رحیمی نریمان اسرافیلوف از روسیه و گئورگی ادیریاشویلی از گرجستان و کانگ ایل یانگ از کره شمالی از دیگر نفرات سرشناس هستند.

نكته جالب توجه در روز اول مسابقات آمدن قرعه استراحت در دور نخست براي هر سه كشتي گير ايراني بوده است.

به گزارش جويباران، رقابت‌های اوزان‌ 60، 84 و 120 کیلوگرم فردا (سه‌شنبه) و مسابقات وزن 74 کیلوگرم چهارشنبه برگزار می‌شود كه شهرستان جويبار درروز دوم دو نماينده و در روز آخر يك نماينده ديگر در اين دوره از مسابقات دارد.

دیدگاه شما در مورد : اولين ملي پوش جويباري ساعت 15/30 به روي تشك مي رود

اولين ملي پوش جويباري ساعت 15/30 به روي تشك مي رود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS