امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 19:28:53
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21096

تاریخ انتشار : 09/04/1394 - 08:02

مدیر شبکه الاتجاه عراق:

گروه داعش توسط صهیونیست ها حمایت می شود/برخی کشورهای منطقه به دنبال جنگ افروزی جدیدی هستند

مدیر شبکه الاتجاه عراق با اشاره به حمایت صهیونیست ها از گروه تروریست داعش، گفت:گروه داعش توسط صهیونیست ها و کشور های غربی حمایت می شوند،در اسرائیل آموزش می بینند و تحت حمایت و درمان قرار میگیرند.

جویباران ـ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، مصدق مصدق پور، مدیر شبکه الاتجاه عراق و کارشناس مسائل خاورمیانه درگفت و گو با خبرنگار بین الملل تهران نیوز؛ در واکنش به انفجار بمب در بین شیعیان کویت و اقدامات اخیر گروه تروریست داعش و با اشاره به حمایت صهیونیست ها از گروه تروریست داعش، گفت: گروه داعش توسط صهیونیست ها و کشور های غربی حمایت می شود.

وی با بیان اینکه زمانی جنگ های صلیبی مطرح بود و در آینده ای نزدیک مسیحیان با مسلمانان بر علیه داعشی ها و صهیونیست ها متحد خواهند شد، افزود: با کمی دقت می توان در یافت که این گروه تروریستی در اسرائیل اموزش می بیند، تحت حمایت و درمان قرار میگیرند و البته تا کنون هیچ اتفاقی در منطقه صهیونیست نشین رخ نداده ولی در کشورهای منطقه با بحران روبرو هستیم.

مدیر شبکه الاتجاه عراق با تاکید براینکه اقدامات تروریستی داعش به کشور عربستان هم کشیده خواهد شد، ادامه داد: نظام عربستان با این افراد بر سر منافعی مشترکات دارند ولی در برخی موارد نیز اختلاف دارند.

مصدق پور ضمن یادآوری اینکه داعشی ها اقدامات خود را توجیه می کنند و از این طریق مردم را فریب می دهند، تصریح کرد: متاسفانه این گروه تروریستی تبلیغات وسیعی  در شبکه های اجتماعی دارند و خود را طور دیگری  به جهانیان نشان می دهند.

وی ضمن تاکید برانیکه برخی کشورهای منطقه به دنبال به راه انداختن جنگ هستند، بیان کرد: غربی ها نیز با کمک به این موضوع می خواهند از شرایط منطقه استفاده کنند.

مدیر شبکه الاتجاه عراق خاطرنشان کرد: داعشی ها به کشورهایی که از آن برخواسته اند باز می گردند و آن کشورها را نا امن خواهند کرد.

/3004

دیدگاه شما در مورد : گروه داعش توسط صهیونیست ها حمایت می شود/برخی کشورهای منطقه به دنبال جنگ افروزی جدیدی هستند

گروه داعش توسط صهیونیست ها حمایت می شود/برخی کشورهای منطقه به دنبال جنگ افروزی جدیدی هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS