امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 03:20:24
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21047

تاریخ انتشار : 08/04/1394 - 17:45

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران خبر داد

اعزام ۱۸۰ گروه جهادی دانشجویی به مناطق محروم مازندران

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران از اعزام 180 گروه جهادی دانشجویی به مناطق محروم مازندران خبر داد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

به نقل از نگاه آزاد، حمید لزگی اظهار کرد: اردوهای جهادی موجب تقویت روحیه ولایتمداری، ایثارگری و امیدواری در بین مردم و تمرین مدیریت و درک محرومیت است.

وی با بیان اینکه حرکت مبارک اردوهای جهادی برگرفته از روحیه ولایتمداری و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب در بین دانشجویان بسیجی و ولایی است، افزود: این اقدامات می‌تواند روحیه ایثار در بین جوانان و امیدواری در بین مردم را تقویت کند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران درباره اهداف فعالیت گروه‌های جهادی تصریح کرد: اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب تقویت روحیه معنویت و خودباوری، غنی‌سازی اوقات فراغت، افزایش قدرت، بینش و تفکر بسیجی و رفع فقر مادی و فرهنگی از مناطق محروم از جمله اهداف تشکیل این گروه‌هاست.

لزگی با اشاره به رشد و پیشرفت خوب گروه‌های جهادی مازندران گفت: خودسازی و ایجاد فضای معنویت و خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی در عرصه‌های مختلف از اثرات مثبت طرح گروه‌های جهادی است.

وی افزود: اردوهای جهادی بهترین، آسان ترین و میانبرترین راه ارتباط علم با صنعت و کار است؛ زیرا دانشجو وقتی درس می خواند و تئوری یاد می گیرد، آن را در روستا عملیاتی می کند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران تصریح کرد: دانشجو در مرحله ثبت نام و حضور در مناطق محروم و کم برخوردار تصور می‌کند که روستا را می سازد؛ در حالی که مهمترین نتیجه کار، خودسازی دانشجو است.

لزگی تاکید کرد: اردوهای جهادی زمینه خودباوری و ارتقای بهره مندی و هچنین کار تشکیلاتی و تجربی در عرصه های مدیریتی را برای دانشجویان فراهم می کند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران افزود: تابستان امسال ۲۷۰۰ دانشجوی جهادگر مازندرانی در قالب ۱۸۰ گروه به مناطق محروم استان مازندران اعزام می شوند.

وی تصریح کرد: دانشجویان در این اردوها در عرصه های بهداشتی، آموزشی، فرهنگی، سازندگی و خصوصا اقتصاد مقاومتی، به خدمات رسانی به مردم مناطق محروم می پردازند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : اعزام ۱۸۰ گروه جهادی دانشجویی به مناطق محروم مازندران

اعزام ۱۸۰ گروه جهادی دانشجویی به مناطق محروم مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS