امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 14:42:07
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 21031

تاریخ انتشار : 08/04/1394 - 07:58

درگیری با شوهر و قتل به خاطر وایبر و واتس‌آپ

«از وقتی اینترنت گوشی‌اش را راه انداخته بود مرتب از وایبر و واتس‌آپ برایش پیام‌های مرموز ارسال می‌شد که همین‌ها شک مرا برانگیخت.» این گفته‌های زن ۲۱ساله‌ای است که متهم است در درگیری با شوهرش او را به قتل رسانده است.

جویباران ـ

ماجراي اين درگيري مرگبار به شامگاه پنجم تيرماه برمي‌گردد. آن شب مأموران كلانتري نارمك در جريان يك درگيري خونين در خيابان سبلان قرار گرفتند و راهي آنجا شدند. در بررسي‌ها معلوم شد كه جوان 26ساله‌اي با همسرش درگير شده و از ناحيه سينه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود.
 
وي بعد از آن به سمت راه پله‌هاي ساختمان رفته و در آنجا خون‌آلود نقش زمين شده بود. همزمان يكي از اهالي ساختمان با ديدن او با پليس و اورژانس تماس گرفته و ماجرا را گزارش كرده بود. درنهايت نيز مرد جوان توسط اورژانس به بيمارستان منتقل شد اما به‌رغم تلاش پزشكان به كام مرگ رفته بود. با اين اطلاعات همسر 21ساله وي به اتهام قتل دستگير شد.
 
اين زن جوان كه از مرگ همسرش شوكه بود صبح ديروز وقتي در برابر قاضي منافي‌آذر بازپرس شعبه سوم دادسراي جنايي تهران قرار گرفت، ماجراي درگيري مرگبار را چنين توضيح داد: مدتي بود كه همسرم اينترنت گوشي‌اش را فعال كرده بود و مرتب سرش توي گوشي‌اش بود. براي همين به او مشكوك شده بودم چراكه مرتب از وايبر و واتس‌آپ برايش پيام مي‌آمد و به‌نظر مي‌رسيد كه موضوعي را از من پنهان مي‌كند.
 
وي ادامه داد: شب حادثه به بهانه تماس از او خواستم تا گوشي موبايلش را به من بدهد اما او حاضر نشد براي چند دقيقه موبايلش را در اختيارم قرار دهد كه همين آغاز درگيري ما شد. وقتي بحث ميان ما بالا گرفت يك دفعه همسرم به سمت من حمله‌ور شد و موهاي سرم را كشيد و كتكم زد.
 
من كه در آن لحظه به‌شدت عصباني بودم چاقويي از آشپزخانه برداشتم و به سمت او كه در حال بيرون رفتن از خانه بود پرتاب كردم. از شانس بد من همان لحظه شوهرم به سمت من برگشت كه چاقو در سينه‌اش فرو رفت. درحالي‌كه چاقو همچنان در سينه‌اش بود به سمت راه پله‌ها حركت كرد و در آنجا نقش زمين شد. همه‌‌چيز در يك لحظه و بر اثر عصبانيت رخ داد و من واقعا پشيمانم، ‌چون هرگز قصد كشتن شوهرم را نداشتم. من 5سال پيش زماني كه فقط 16سال داشتم با شوهرم ازدواج كردم و دختر يكساله دارم و باورم نمي‌شود كه يك درگيري جزئي به اينجا ختم شود.
 
در همين حال سرهنگ كارآگاه آريا حاجي‌زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران در اين‌باره گفت: قرار بازداشت موقت از سوي قاضي پرونده صادر شده و زن جوان براي انجام تحقيقات در اختيار مأموران اداره دهم پليس آگاهي تهران قرار گرفته است.
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : درگیری با شوهر و قتل به خاطر وایبر و واتس‌آپ

 درگیری با شوهر و قتل به خاطر وایبر و واتس‌آپ

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS