امروز چهار شنبه 27 دی 1396
ساعت 23:19:29
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 20998

تاریخ انتشار : 08/04/1394 - 07:24

یک رویداد/

تشنج؛این بار در مراسم افطاری رئیس جمهور با علما و روحانیون

حجت الاسلام سيد مهدي طباطبايي به شعار دهندگان تذكر داد بجاي غرش كردن و شعار دادن به فكر آبروي اسلام باشيد و به داد اسلام برسيد!

جویباران ـ

به گزارش پارسینه،

حجت الاسلام محمدعلی آهنگران، فرزند مداح معروف و از روحانیون اصلاح طلب روایتی از تشنج در جلسه امشب افطاری رئیس جمهور با علما را قلمی کرده است که از نظر می گذرانید:

امشب در ضيافت افطاري رئيس جمهور با جمعي از روحانيون و ائمه جمعه در ساختمان اجلاس سران شركت كردم.

 آقايان مدعو از روحانيون برجسته تهران قم و سمنان بودند. پيش از سخنراني رئيس جمهور تني چند از فضلا و روحانيون همچون حجج اسلام سيد مهدي طباطبايي جوادي آملي اديب و مبلغي به ايراد سخن پرداختند.

 حجت الاسلام و المسلمين اديب استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: بنده از رییس جمهوری محترم به عنوان مجری قانون اساسی می‌خواهم که در کنار حراست از دستاوردهای علمی و فناورانه نظام، تعریفی دوباره از راهکارهای چگونگی دفاع از حقوق مردم براساس اصول قانون اساسی ارایه دهد چرا که شاهد آن هستیم که متأسفانه براساس تعاریف و استنباط‌ های غلط گاهی حقوق مردم ضایع می‌شود که نمونه آن تعطیلی کنسرت‌های قانونی و مجوز دار است که این را نادیده گرفتن حقوق مردم و خلاف قانون اساسی می‌دانم.

 در خلال سخنان حجت الاسلام اديب تعداد قابل توجهي از علما با گفتن احسنت سخنان او را تاييد كردند و از طرفي حدود هفت هشت نفر از ائمه جمعه فرياد برآوردند و با شعار مرگ بر فتنه گر و مرگ بر ضد ولايت فقيه جلسه براي لحظاتي به تشنج كشيده شد يكي از امامان جمعه كه در رديف مقابل من نشسته بود بلند شد و اعلام كرد ائمه جمعه جلسه را به نشانه اعتراض ترك كنند اما كسي جلسه را ترك نكرد و همه جمع معترضين نشستند و جلسه آرام گرفت.

 آنچه بيش از هرچيز باعث آرامش مجلس شد سخنان حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي طباطبايي بود كه به شعار دهندگان تذكر داد بجاي غرش كردن و شعار دادن به فكر آبروي اسلام باشيد و به داد اسلام برسيد .

ظاهرا همچون ضيافت افطار فعالان سياسي ، افطار روحانيون هم متاثر از حصر و ممنوع التصويري بوده و اين بحث و مناقشه را پاياني نيست

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : تشنج؛این بار در مراسم افطاری رئیس جمهور با علما و روحانیون

 تشنج؛این بار در مراسم افطاری رئیس جمهور با علما و روحانیون

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS