امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 11:18:16
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2099

تاریخ انتشار : 09/10/1392 - 09:48

اختصاصي / امام جمعه سيمرغ در مراسم گراميداشت حماسه 9 دي جويبار:

9دي حماسه اي بي بديل در تاريخ انقلاب بود

امام جمعه شهرستان سيمرغ گفت: 9ي به علت پيچيدگي و گستردگي فتنه 88 به نوعي كم نظير ترين حماسه در تاريخ انقلاب اسلامي ايران بود.

9دي حماسه اي بي بديل در تاريخ انقلاب بود

به گزارش خبرنگار جويباران، حجت الاسلام يوسفي در مراسم گراميداشت 9 دي شهرستان جويبار ضمن تسليت ايام سوگواري رحلت پيامبر اكرم (ص) گفت: پيامبر اكرم(ص) با بعثتي كه ايجاد كردند راه را براي بندگي حق نشان دادند و در حقيقت بصيرت را در جامعه نهادينه كردند.

وي افزود: كساني كه مي خواهند در راه خدا باشند و قرب الي الله پيدا كنند بايد به بصيرت دست يابند.

امام جمعه شهرستان سيمرغ با اشاره به تنهايي جمهوري اسلامي ايران بعد از انقلاب تصريح كرد: مردم ايران در برابر همه قدرت ها وچهره هاي بزرگ جهان ايستادند و قاطعانه و با رأي بسيار زياد گفتند كه انقلاب اسلامي را ميخواهند.

وي افزود: مردم ايران در همه صحنه ها نشان دادند كه به ولايت علاقه دارند و تا پاي جان براي دفاع از ولايت فقيه مي ايستند.

حجت الاسلام يوسفي گفت: دشمن به خاطر كينه اي كه از جمهوري اسلامي دارد در هر زماني براي بدست آوردن منافع خود با برنامه هايي خاص به ميدان مي آيد.

وي فتنه گران را سه گروه معرفي كرد و افزود: اگر فتنه 88 را بررسي كنيم مشاهده خواهيم كرد كه سه گروه و در سه خط مشابه در اين جريان و برعليه نظام جمهوري اسلامي وجود داشتند.

امام جمعه سيمرغ سپس به تشريح اين سه گروه پرداخت و گفت: گروه اول خط دشمن بود كه هدف آنها براندازي و از بين بردن ولايت فقيه بود، در گروه دوم سران فتنه ، كه به نوعي ابزار دست گروه اول بودند و خواسته يا ناخواسته به سمت براندازي نظام سوق پيدا كردند و گروه سوم زمينه سازان فتنه بودند افرادي كه با سكوت خود در شرايط حساس فتنه را در جامعه گسترش دادند.

وي در پايان 9 دي را حماسه اي بي بديل در طول تاريخ انقلاب برشمرد و افزود: امروز و بعد از چهار سال عده اي به دنبال آن هستند كه 9دي رابه حادثه تشبيه كنند و به نوعي آن را كم ارزش تلقي كنند كه به لطف خداوند در اين زمينه هم شكست خواهند خورد.

انتهاي پيام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : 9دي حماسه اي بي بديل در تاريخ انقلاب بود

9دي حماسه اي بي بديل در تاريخ انقلاب بود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS