امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 00:43:30
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 20949

تاریخ انتشار : 07/04/1394 - 17:07

فرماندار گلوگاه:

پروژه احداث جاده دسترسی گلوگاه به دامغان به مرحله مناقصه رفت/هیچ راه برون‌رفتی جز تحقق اقتصاد مقاومتی نداریم

فرماندار گلوگاه گفت: پروژه احداث جاده دسترسی گلوگاه به دامغان که در توسعه و پیشرفت شرق مازندران تاثیر بسزایی دارد به مرحله مناقصه رفته است، که با تکمیل این پروژه که در مسیر کریدور شمال به جنوب قرار دارد، شاهد کاهش ۸ ساعتی زمان سفر از شمال به جنوب کشور خواهیم بود.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

عیسی قاسمی طوسی در جلسه شورای اداری گلوگاه اظهار کرد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان حمایت می‌کنیم و انتظار داریم که از منافع کشورمان دفاع و خطوط قرمز نظام را رعایت کنند.

وی با تاکید بر اهتمام مسولان به مسئله اقتصاد مقاومتی گفت: در شرایط فعلی هیچ راه برون رفتی جز تحقق اقتصاد مقاومتی نداریم و همه مسولان باید برای تحقق این مهم اقدام عملی انجام دهیم و تلاش کنیم تا این مهم تحقق یابد.

فرماندار گلوگاه ضمن گرامیداشت شهدای ۷ تیر و هفته قوه قضائیه بیان کرد: تعامل دادگستری گلوگاه با سایر ادارات و نهادها بسیار خوب است و با فضای خوب همدلی و همزبانی بین اعضای شورای تامین هیج مشکل امنیتی در شهرستان نداریم.

این مسئول تصریح کرد: موضوع مدیریت مصرف آب را باید جدی گرفت زیرا کشور در شرایط مناسبی درباره منابع آبی قرارا ندارد، متاسفانه گرمای بی سابقه هوا موجب خسارت باغداران مرکبات شده و از همه مسولان و مدیرانی که مستقیما با کشاورزان در ارتباط هستند تقاضا می‌کنم با آگاهی بخشی به کشاورزان از تغییر الگوی کشت جلوگیری کنند تا با برداشت بی رویه از سفره‌های آب زیرزمینی، منابع آبی آسیب نبینند.

قاسمی طوسی جشنواره انجیر را فرصتی برای جذب سرمایه گذار در حوزه فرآوری محصول انجیر دانست و افزود: جشنواره انجیر گلوگاه از ۱۴ الی ۱۶ مرداد در محل ساختمان انیستیتو تحقیقات دخانیات تیرتاش برگزار می‌شود.

وی گفت: پروژه احداث جاده دسترسی گلوگاه به دامغان که در توسعه و پیشرفت شرق مازندران تاثیر بسزایی دارد به مرحله مناقصه رفته است، که با تکمیل این پروژه که در مسیر کریدور شمال به جنوب قرار دارد، شاهد کاهش ۸ ساعتی زمان سفر از شمال به جنوب کشور خواهیم بود.

فرماندار گلوگاه افزود: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان قرار داریم حفظ حجاب و شئونات این ماه باید رعایت شود و با روزه خواری به صورت علنی مقابله شود تا قبح این گناه شکسته نشود.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : پروژه احداث جاده دسترسی گلوگاه به دامغان به مرحله مناقصه رفت/هیچ راه برون‌رفتی جز تحقق اقتصاد مقاومتی نداریم

پروژه احداث جاده دسترسی گلوگاه به دامغان به مرحله مناقصه رفت/هیچ راه برون‌رفتی جز تحقق اقتصاد مقاومتی نداریم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS