امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 05:10:37
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2094

تاریخ انتشار : 08/10/1392 - 19:09

اختصاصی / حجت الاسلام قلی پور در گفتگو با جویباران:

9دی حاصل لبریز شدن کاسه صبر مردم برعلیه فتنه گران بوده است / فتنه با ظاهری حق گونه ایجاد خواهد شد

امام جمعه جویبار گفت: 9 دی هنگامی به وجود آمد که کاسه صبر مردم از کارهای فتنه گران لبریز شد.

9دی حاصل  لبریز شدن کاسه صبر مردم برعلیه فتنه گران بوده است / فتنه با ظاهری حق گونه ایجاد خواهد شد

حجت الاسلام قلی پور عصر امروز در گفتگو با خبرنگار جویباران در خصوص چرایی ایجاد فتنه 88 گفت: دشمنان و استکبار جهانی از روزی که انقلاب اسلامی ایران به وجود آمده است به دنبال نابودی و آسیب رساندن به نظام اسلامی بوده اند.

وی افزود: برای نابودی این نظام هم دست به کارهای مختلفی زده اند از جمله ترور، جنگ، تحریم، اختلاف افکنی، ایران هراسی و ... می باشد ولی با همه این کارها نتوانستند مؤفق شوند.

امام جمعه جویبار ادامه داد: دشمن وقتی دید نمیتواند با راههای مختلف به نظام اسلامی آسیبی وارد کند از یک طرحی که سابقه زیادی هم در عرصه سیاست ندارد به نام انقلاب مخملی استفاده کرد.

وی افزود: دشمنان با استفاده از افرادی که مواضع خیلی روشن نسبت به انقلاب نداشتند و با هدفی به نام انتخابات و با شعار تقلب در انتخابات به دنبال براندازی و اجرای این طرح خود در ایران برآمدند.

حجت الاسلام قلی پور با محکوم کردن همراهی سران فتنه با خارجیان تأکید کرد: آنهایی که در داخل بودند چه سران و خواص و چه عوام خواسته یا ناخواسته به دام دشمنان افتادند و هدف دشمن که براندازی نظام و حمله به ولایت فقیه بود را در ایران اجرا کردند.

وی افزود: در این میان نباید از افرادی که ندای این عمار رهبری را پاسخ ندادند و سکوت کردند غافل ماند چرا که آنها با سکوت خود زمینه ساز فتنه و افزایش آن شدند.

امام جمعه جویبار به ایجاد فتنه ها در طول تاریخ توسط افراد صاحب نام در عصر خود اشاره کرد و گفت: در طول تاریخ مشاهده کردیم که برخی از بزرگان شروع خوبی داشتند اما پایان را با ایجاد فتنه و بدنامی تمام می کردند.

وی افزود: این را باید بدانیم که عوام اشتباه انجام می دهند اما انسان های بزرگ اشتباهات بزرگتری هم انجام خواهند داد.

رییس ستاد حماسه 9 در در جویبار، 9 دی را لبریزشدن کاسه صبر مردم دانست و اظهار کرد: مردم قبل از 9 دی سکوت کردند تا آقایانی که جزو سران فتنه بودند شاید متنبه شده و وارد راه درست شوند اما وقتی مردم دیدند که دیگر موضوع در مورد انتخابات نیست و اصل اسلام و نظام و ولایت فقیه را نشانه گرفتند سکوت را جایز ندانستد ودر صحنه حاضر شدند و آن حماسه تاریخی را آفریدند.

وی افزود: مردم با بررسی همه جوانب وارد صحنه شدند و هتک حرمت به امام حسین(ع) جرقه ای برای شعله ور شدن خشم فروخورده مردم بود.

حجت الاسلام قلی پور اظهار داشت: فتنه باظاهر حق گونه وارد می شود ولی عملا یک باطن شر دارد.

وی افزود: باید بصیرت خود را برای در امان ماندن از شر فتنه ها بیشتر کرد و لازمه بیشتر کردن بصیرت داشتن تقوا می باشد.

امام جمعه جویبار ارتباط با خدا و داشتن تقوا را بهترین عوامل برای در امان ماندن از شر فتنه ها خواند و افزود: انسان وقتی با خدا در ارتباط نباشد و در زمینه های مختلف چه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... خود را بی نیاز بداند در دام فتنه ها قرار خواهد گرفت.

وی افزود: قرآن می فرماید اگر صاحب تقوا شوید ما به شما سناخت حق از باطل را خواهیم داد پس این نشان میدهد که تقوا چقدر مهم و با اهمیت است.

حجت الاسلام در پایان خاطر نشان کرد: همه جریان ها خواهند رفت ولی آن چیزی که باقی می ماند اصل ولایت فقیه می باشد. باید همه توجهات به منویات مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه باشد تا دیگر شاهد ایجاد چنین فتنه هایی در جامعه اسلامی نباشیم.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : 9دی حاصل لبریز شدن کاسه صبر مردم برعلیه فتنه گران بوده است / فتنه با ظاهری حق گونه ایجاد خواهد شد

9دی حاصل  لبریز شدن کاسه صبر مردم برعلیه فتنه گران بوده است / فتنه با ظاهری حق گونه ایجاد خواهد شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS