امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 08:53:46
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 20836

تاریخ انتشار : 06/04/1394 - 17:09

آخرین اخبار درباره تیم فوتبال نساجی؛ از تلاش استاندار تا زمزمه‌های حضور مربی خارجی

مشکل سال‌های اخیر تیم فوتبال نساجی در حال برطرف شدن است و به نظر می‌رسد استاندار مازندران به دنبال آن است تا با واگذاری زمین مورد نظر و تقاضای «مهدی پرهام» مالک نساجی، به مشکل چندین ساله این تیم پایان داده و با عمل به وعده مسئولان پیشین، این تیم با سابقه را در مسیر تبدیل شدن به تیمی حرفه‌ای در فوتبال ایران همراهی کند.

جویباران ـبه گزارش بلاغ به نقل از مازنداسپرت، مهدی پرهام از نخستین روزهای حضورش در قائم‌شهر و تیم نساجی خواستار در اختیار گرفتن زمین فوتبال ماهفروجک شد تا آن‌گونه که ادعا می‌کند، مجموعه‌ای کامل و مجهز را به نام نساجی و با هدف رشد هر چه بیشتر فوتبال در این شهر و استان مازندران بسازد.

باشگاه نساجی مدتی پیش با ارسال نامه‌ای به استاندار مازندران از وی خواسته بود با توجه به آغاز مسابقات فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال کشور در مرداد ماه و با عنایت به این‌که این تیم برای حضوری پر قدرت در این مسابقات باید رایزنی با بازیکنان و مربیان سطح اول را آغاز کند، در اختیار قرار دادن زمین ماهفروجک برای ایجاد دهکده ورزشی و همچنین جلب رضایت «مهدی پرهام» در اعطای کمک‌های مالی و بودجه‌های مورد نیاز، رسیدن به این اهداف را بسیار کوتاه‌تر خواهد کرد.

پرهام که از زمان ورودش به نساجی، به شدت پیگیر در اختیار گرفتن این زمین بود، امیدوار است بتواند طرح مورد نظر برای ساخت دهکده ورزشی را به اجرا گذاشته و مجموعه‌ای کم‌نظیر را برای یک تیم فوتبال در ایران مهیا سازد. اگر چه مسئولان گذشته استانی، همواره پرهام را نسبت به تحقق این وعده امیدوار می‌کردند، اما انگار استاندار فعلی مازندران توانسته عملی کردن این شعار چند ساله را به نام خود تمام کند.

ایستادگی کامل «ربیع فلاح» مقابل مشکلات قانونی و تلاش مداوم برای برداشتن موانع موجود، نساجی را نسبت به تحقق این وعده امیدوار کرد. اما انگار عده‌ای قصد دارند این تلاش‌ها و موفقیت به‌وجود آمده را به نام خود مصادره کنند.

مسئولان شهرستانی که تا پیش از آن، همتی برای حل این مشکل نشان نمی‌دادند، همزمان با پیگیری‌های استاندار که مراحل پایانی خود را می‌گذراند، دست به کار شدند و با انجام مصاحبه‌های گوناگون، خود را به عنوان نقش‌آفرین اصلی این اتفاق معرفی کردند.

پیگیری برای حضور مربی خارجی

نکته دیگر در مورد تیم نساجی، آغاز تلاش‌ها برای گرد آوردن بازیکنان و کادر فنی برای فصل آینده است. تیم نساجی آرام‌آرام خود را برای فصل آینده فوتبال کشور آماده می‌کند و از مدتی پیش تحرکات مدیرعامل این تیم برای شناسایی مربیان مورد نظر آغاز شده است.

درودگر در کنار بررسی مربیان داخلی، گوشه چشمی به مربیان خارجی نیز دارد و به گفته وی احتمال دارد فرد اول کادر فنی نساجی در فصل آینده، یک مربی غیروطنی باشد.

شرایط ویژه کار کردن در تیم نساجی امکان موفقیت مربیان خارجی را که آشنایی کمی با ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های فوتبال قائمشهر دارند، بسیار دشوار می‌کند. در فوتبال ایران مربیان بسیار شاخصی حضور دارند که به نظر می‌رسد کلید لیگ برتری شدن نساجی در دستان آن‌ها باشد.

استفاده از مربیان خارجی و ناآشنا به فضای فوتبال این شهر، به جز هدر دادن بودجه و یک فصل دیگر برای لیگ برتری شدن، فایده‌ای برای نساجی ندارد. شاید درودگر می‌خواهد همان‌گونه که در تیم ملوان سنت‌شکنی کرد و «دراگون اسکوکیچ» کروات را به عنوان نخستین مربی خارجی این تیم به خدمت گرفت، در نساجی هم پایه‌گذار رسمی شود که البته بر خلاف ملوان شاید نتیجه آن دلخواه و مطلوب نباشد. درودگر هنوز به این نتیجه نرسیده که فضای کار کردن در نساجی تفاوت فراوانی با تیم ملوان بندرانزلی دارد.

/3004

دیدگاه شما در مورد : آخرین اخبار درباره تیم فوتبال نساجی؛ از تلاش استاندار تا زمزمه‌های حضور مربی خارجی

آخرین اخبار درباره تیم فوتبال نساجی؛ از تلاش استاندار تا زمزمه‌های حضور مربی خارجی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS