امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 19:04:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 20830

تاریخ انتشار : 05/04/1394 - 16:30

امام جمعه جویبار:

استقامت در پای پرچم ولایت تضمین کننده آینده اسلام است

امام جمعه جویبار گفت: باید در راه ولایت ایستاد و مقاومت کرد چرا که استقامت در راه ولایت تضمین کننده آینده اسلام است.

استقامت در پای پرچم ولایت تضمین کننده آینده اسلام است

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور با بیان اینکه استقامت در پای پرچم ولایت تضمین کننده آینده اسلام است اظهار داشت: هدایت‌های مقام معظم رهبری محور اقتدار و پایداری نظام اسلامی است.

وی با اشاره به واقعه ششم تیر و ناکامی دشمنان در ترور رهبر معظم انقلاب افزود: شما امروز شاهد هستید که رهبر معظم انقلاب چه زیبا سکانداری این نظام را انجام می‌دهد و ما نیز باید قدر این نعمت عظیم را بدانیم تا همه توطئه دشمنان ما نقش بر آب شود.

امام جمعه جویبار با اشاره به پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: این پدیده خانمان سوز همه موجودی‌های مادی و معنوی ما را تهدید می کند و هرکسی به مقداری که می تواند باید در این جهاد مقدس نقش ایفا کند.

وی در ادامه با اشاره به وفات حضرت خدیجه(س) اظهار کرد: بخش وسیعی از جهانی شدن تعالیم حضرت محمد(ص) وابسته به فداکاری و مجاهدت حضرت خدیجه(س) است، همان زنی که همه موقعیت‌های ظاهری را فدای پیشرفت اسلام می کند و از این مسیر ارزشمند مورد ثنای حضرت پروردگار عالم قرار می‌گیرد.

خطیب نمایزجمعه جویبار در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به سبک زندگی مورد توجه اسلام افزود: گره خوردن زندگی مردم با آموزه های دینی یکی از رموز اصلی موفقیت در زندگی است.

وی ادامه داد: عمدتا تعامل دینداران با دین در زمان وقوع مشکلات، موسمی و فصلی است اما دین‌داران واقعی کسانی هستند که زندگی را تحت مدیریت دین اداره می‌کنند.

قلی‌پور افزود: اعمال و افعال دینی باید شروط اعتقادی، عبادی، اخلاقی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و خانوادگی را به همراه داشته باشد و برآیند همه مراتب فوق در زندگی سالم اجتماعی تبلور پیدا می‌کند.

وی در پایان با اشاره به موضوع خشکسالی و کم‌آبی در کشورمان خاطرنشان کرد: کشور ما در کمربند خشک جهان قرار گرفته است و تحلیل و نقصان منابع آبی یک خطر جدی است، به همین دلیل صرفه جویی در مصرف آب در همه بخش‌ها یک ضرورت دائمی است.

دیدگاه شما در مورد : استقامت در پای پرچم ولایت تضمین کننده آینده اسلام است

استقامت در پای پرچم ولایت تضمین کننده آینده اسلام است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS