امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 13:52:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 20753

تاریخ انتشار : 05/04/1394 - 18:19

اژه‌ای:حادثه هفتم تیر ماهیت منافقین را برملا کرد

معاون اول قوه قضاییه با اشاره به این مطلب که حادثه هفتم تیر بسیار دردناک بود و باعث شد بهترین های انقلاب خونشان ریخته شود گفت: البته به واسطه این حادثه عظیم ماهیت پلید و وابسته گروهک‌ منافقین و سایر گروهک‌های وابسته به شرق و غرب برملا شد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ، غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه پیش از ظهر امروز در سخنرانی در پیش خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: این فاجعه بزرگ که به دست عوامل مزدور رخ داد در شرایطی بود که آتش جنگ و شعله‌های آن بالا گرفته بود و صدام با حمایت شرق و غرب جنگ سنگینی را به کشورمان تحمیل کرده بود.


وی افزود: این حادثه در زمانی رخ داد که عوامل ستون پنجم مرتب به شایعه پراکنی مشغول بودند و گروهک‌های مختلف با نام و اسم مختلف و با شعارهای انقلابی به ظاهر در جای جای کشور کارشکنی می‌کردند و به مقابله با نظام برخواسته بودند.

محسنی اژه‌ای گفت: در شرایطی که شیاطین انس و جن تلاش بر تضعیف روحیه مردم داشتند و می‌خواتسند بین امت و امام انشقاق ایجاد کنند دست شیطان بزرگ آمریکا از جریانی برعلیه انقلاب پیدا شد و گروهکی این حادثه را رقم زد که این گروهک در قبل از انقلاب توانسته بود با برخی از شعارهای به ظاهر انقلابی توانسته بود جوانها را به خود جلب کند.

معاون اول قوه قضاییه گفت: این گروهک توانسته بود در خیلی از خانه های متدین هم نفوذ پیدا کرده بود و برخی از جوانان اهل این خانه ها را هم به این گروه جذب کرده بود و توانسته بود آنچنان چهره نفاق را بپوشاند که در بسیاری از مراکز حساس و مهم نظام هم نفوذ داشت حتی در ریاست جمهوری، در نخست وزیری، در حزب جمهوری و خیلی جاهای حساس دیگر.

وی افزود: اگر در آن زمان کسی می‌خواست که ماهیت منحرف این گروهک منافق تروریستی را برای ملت و دنیا بگوید شاید راهی جز پرداخت خون این شهدای عزیز را نداشت.

محسنی اژه‌ای تصریح کرد: این حادثه دو پیامد مهم داشت یکی اینکه نه تنها ماهیت پلید و وابسته این گروهک و کینه اینها نسبت به اسلام ناب و انقلاب روشن شد بلکه ماهیت سایر گروهک‌ها و سایر تشکیلات سازمان یافته به شرق و غرب هم برملا شد و انقلاب را بیمه کرد./آ
 
 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : اژه‌ای:حادثه هفتم تیر ماهیت منافقین را برملا کرد

اژه‌ای:حادثه هفتم تیر ماهیت منافقین را برملا کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS