امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 19:01:41
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 20745

تاریخ انتشار : 05/04/1394 - 18:09

دست‌نشان: لقبی که به من دادند را دوست ندارم

سرمربی مازندرانی تیم ماشین سازی تبریز گفت: از اینکه به عنوان یک مربی متخصص در آوردن تیم های لیگ یک به لیگ برتر نامبرده می شوم، راضی نیستم.

جویباران ـبه گزارش بلاغ، نادر دست‌نشان اظهار کرد: این حضور سوم من در تبریز است و قبلا برای هدایت تیم‌های گسترش فولاد و تراکتورسازی به تبریز سفر کرده بودم که توافق نهایی برای مربیگری این تیم‌ها حاصل نشده بود.

وی افزود: ماشین سازی تبریز، نساجی قائم شهر، سپیدرود رشت، نفت آبادان، ملوان انزلی، تراکتورسازی تبریز و برق شیراز تیم های مردمی و ریشه دار کشور است و ماشین سازی در زمانی که من فوتبال بازی می کردم از تیم‌های خوب و مطرح فوتبال ایران بوده و خوشحال هستم که هدایت این تیم قدیمی را بر عهده گرفته و نهایت تلاش خود را برای رساندن این تیم به لیگ برتر خواهم کرد.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز تصریح کرد: تمرینات تیم ماشین سازی از هفته گذشته آغاز شده و در دو بخش تمرینات با بازیکنان شاخص و تست گیری در حال کار هستیم و از هفته آینده بستن قراردادها با بازیکنان مدنظرمان را آغاز می کنیم.

دست نشان گفت: طبیعی است که هر بازیکنی دوست داشته باشد در لیگ برتر بازی کند و فعلا در جذب بازیکن عجله نمی‌کنیم و منتظر می‌مانیم تا وضعیت تیم‌های لیگ برتری مشخص شود و با یک سری از بازیکنانی که نتوانستند جذب لیگ برتر شوند، وارد مذاکره می‌شویم.

دوست ندارم این طور شناخته شوم

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در مورد اینکه به عنوان مربی متخصص آوردن تیم های لیگ یک به لیگ برتر نامبرده می شود، گفت: اوایل از لقب خوشم می‌آمد، اما حالا دیگر دوست ندارم به این عنوان شناخته شوم، زیر من تیم‌هایی را از لیگ یک به لیگ برتر آوردم، اما هدایت تیم را در لیگ برتر را به فرد دیگری دادند و این زیاد خوشایند من نیست.

وی افزود: من سابقه هدایت تیم‌های مس کرمان و پگاه گیلان را در لیگ برتر داشته و دوست ندارم تنها به عنوان یک مربی لیگ یکی شناخته شوم.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: این تیم ریشه دار مستحق حضور در لیگ برتر است و برای صعود به لیگ برتر حمایت همه مسئولان استانی، شهردار و شورای اسلامی شهر تبریز، تماشاگران و خبرنگاران را می‌طلبد و ماشین سازی می‌تواند سومین تیم تبریزی حاضر در لیگ برتر باشد و تبریز ظرفیت این تعداد تیم در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور را دارد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : دست‌نشان: لقبی که به من دادند را دوست ندارم

دست‌نشان: لقبی که به من دادند را دوست ندارم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS