امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 05:30:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 20620

تاریخ انتشار : 04/04/1394 - 16:01

پس از حل نشدن مشکلات

اعتراضات صنفی دانشگاه مازندران به خوابگاه دختران کشیده شد

پس از چند روز اعتراض و تحصن در خوابگاه پسران دانشگاه مازندران، عصر دیروز دانشجویان خوابگاه دختران دانشگاه نیز در مقابل درب اصلی دانشگاه تحصن کردند.

جویباران ـبه گزارش بلاغ به نقل از نگاه آزاد، دانشجویان خوابگاه دختران دانشگاه مازندران در اعتراض به عدم تخصیص خوابگاه به دانشجویان واجد شرایط در مقابل درب اصلی دانشگاه تحصن کردند.

دانشجویان با نشستن در مقابل درب ورودی دانشگاه مانع از ورود و خروج خودروها شدند.

یکی از متحصنین در گفت‎وگو با نگاه آزاد گفت: خوابگاه دختران دارای ۸ بلوک است که مسئولان دانشگاه تصمیم گرفتند تا به دلیل مشکلات مالی و یا هر مشکل دیگر، دو بلوک از این هشت بلوک را در اختیار پسران قرار دهند.

وی ادامه داد: دانشگاه خوابگاه پسران را تخلیه و آنها را به این مکان انتقال داد که این اقدام موجب شد تا ما دانشجویان نتوانیم خوابگاه بگیریم، در صورتی که بیشتر دانشجویان واقعاً نیازمند خوابگاه هستند.

این دانشجوی دختر ساکن خوابگاه تصریح کرد: ما تمام راه‌های اعتراضی را طی کردیم و وقتی به مسئولان مراجعه می‌کنیم، آنها با لبخند به ما می‌گویند: نداریم و نمی‌توانیم خوابگاه به شما بدهیم.

وی اضافه کرد: معاون دانشجویی دانشگاه، مسئول همه این نابسامانی‌هاست و ایشان اگر نمی‌تواند به امور رسیدگی کند، بهتر است استعفا دهند.

البته به نظر می‌رسد صدای این دانشجویان به جایی نمی‌رسد، چون مسئولان دانشگاه، به‌ویژه سرپرست دانشگاه، طی 10 روز گذشته که اعتراضات دانشجویی وجود داشت، به هیچ یک از خواسته‌های دانشجویان توجهی نکردند.

همه این اعتراضات و بی‌توجهی مسئولان دانشگاه، این شائبه را به وجود می‌آورد که آیا مسئولان دانشگاه به عمد می‌خواهند دانشجویان را درگیر این‌گونه مسائل رفاهی کنند؟

آیا مسئولان دانشگاه نیز مانند رئیس جمهور می‌خواهند مسائل رفاهی را هم به تحریم گره بزنند؟

باید دید آیا سرپرست دانشگاه مازندران همچنان نسبت به اعتراضات دانشجویی اخیر دانشگاه سکوت خواهد کرد و یا اینکه با ایجاد تغییراتی به خواسته‌های به حق دانشجویان پاسخ خواهد داد؟

/3004

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر جمعه 05 تیر 1394 - 11:53
    فاطمه

    واقعا معاون دانشجویی بی مسئولیتی داریم . آن از ابتذال جشن خوابگاه ، این هم از وضع خوابگاه این آقا با پارتی بازی خوابگاه می دهد به فارغ التحصیلها خوابگاه می دهد اما به من که دانشجوی دانشگاه هستم خوابگاه نمی دهد . نمونه آن زهرا بصیری که یک سال از فارغ التحصیلی اش می گذرد اما معاون دانشجویی برایش خوابگاه گرفته است.و چند کار دانشجویی که حق دانشجویان است را به او داده است. با زبان چرب و نرمش هم همه را فریب داده است تو رو خدا به ما کمک کنید

    0 0
دیدگاه شما در مورد : اعتراضات صنفی دانشگاه مازندران به خوابگاه دختران کشیده شد

اعتراضات صنفی دانشگاه مازندران به خوابگاه دختران کشیده شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS