امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 20:42:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 20520

تاریخ انتشار : 03/04/1394 - 17:56

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران:

اولویت بسته‌های حمایتی با نیازمندان مناطق محروم است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: اولویت بسته‌های حمایتی با نیازمندان مناطق محروم است.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

تیمور طهماسب‌پور در برنامه مفتاح الجنه گلوگاه به خبرنگار گلوگاه ما، اظهار کرد: این طرح در ۲۲ شهرستان مازندران در حال برگزاری است و در این طرح مسولان و خیرین با محرومیت‌های نیازمندان از نزدیک آشنا می‌شوند.

وی افزود: اولویت بسته های حمایتی با نیازمندان مناطق محروم است، زیرا اگر به مناطق محروم رسیدگی نشود شاهد مهاجرت از روستا به شهر خواهیم بود و روستائیان به شهر نشینی گرایش پیدا می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران بیان کرد: این طرح با حضور مسئولان و نیکوکاران انجام می‌شود زیرا کمیته امداد به‌تنهایی نمی‌تواند از عهده محرومیت‌زدایی و رفع مشکلات نیازمندان برآید و این اتفاق مهم با کمک مردم و مسئولان عملی می‌شود که امیدواریم با هم افزایی مسئولان و خیرین شاهد رضایت‌مندی نیازمندان و مددجویان زیرپوشش امداد باشیم.

علیرضا یونسی، معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران در گفت‌وگو با گلوگاه ما، گفت: در این بازدید از وضعیت محرومان و نیازمندان آگاه شدیم و شاهد دردها و رنج‌‌ها بودیم و امیدواریم با برطرف ساختن این مشکلات شاهد لبخند شادمانی بر لبان کودکان خانواده محروم باشیم و این طرح فرصتی برای ادای دین خدمت گزاری مسولان در قبال ولی نعمتان جامعه است.

مدیر کمیته امداد گلوگاه نیز در گفت‌وگو با گلوگاه ما، افزود: در این طرح که از وضعیت معیشت چهار خانواده تحت پوشش و از مرکز نیکوکاری کلباد بازدید داشتیم که مشکلات معیشتی، فرهنگی و مسکن نیازمندان مورد بررسی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه خاطرنشان کرد: نگرش ما این است در عمق زندگی مددجویان برویم و چالش های پیش روی نیازمندان را به صورت تخصصی و کارشناسی حل کنیم.

گفتنی است در این طرح که با حضور معاون سیاسی‌امنیتی  استاندار مازندران، مدیرکل کمیته امداد مازندان و فرماندار و امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه و جمعی از مسئولان و خیرین انجام شد، در مجموع بیش از ۵۰ میلیون تومان به خانواده‌های نیازمند کمک شد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : اولویت بسته‌های حمایتی با نیازمندان مناطق محروم است

اولویت بسته‌های حمایتی با نیازمندان مناطق محروم است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS