امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 19:28:53
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 20492

تاریخ انتشار : 03/04/1394 - 08:22

داعش:موصلی‌هادخترانشان‌رادراختیارماقراردهند

گروهک تروریستی داعش به ساکنان موصل در استان نینوای عراق تا پایان عید فطر مهلت داد دختران خود را در اختیار اعضای این گروهک قرار دهند.

جویباران ـرجانیوز:داعش به ساکنان موصل مهلت داده است تا پایان عید فطر همه دختران این شهر را برای جهاد نکاح دسته جمعی آماده کنند.

 
داعش این درخواست خود را از طریق بلندگوهای مساجد تحت فرمان ابوبکر البغدادی سرکرده داعش اعلام کرده است.
 
داعشی‌ها از ساکنان موصل خواسته‌اند دختران خود را برای اعضای مجرّد داعش آماده کنند.
 
لمی اسعد از دختران ساکن موصل به رادیو روسیه گفت داعش به ساکنان موصل دستور داده است همه دختران خود را پس از عید فطر در اختیار داعش قرار دهند تا اعضای داعش با آنها ازدواج کنند.
 
اسعد افزود : داعش در اعلامیه‌های خود از طریق مساجد هشدار داده است کسانی که از این دستور سرپیچی کنند و دخترانشان را برای جهاد نکاح ندهند مجازاتهای سنگینی در انتظارشان است.
 
داعش در روزهای اولیه تسلط خود بر استان نینوا در شمال عراق ساکنان این استان را مجبور کرد زنان خود را برای تکمیل پایه و اساس جهاد نکاح در اختیار این گروه قرار دهند و در مقابل آن هشتصد دلار دریافت کنند.
 
صدها زن موصلی که دومین شهر بزرگ عراق از نظر جمعیتی است به همراه شماری از پسران توسط داعش ربوده شدند تا جهاد نکاح اجرا شود.
 
تاکنون آماری درباره تعداد زنانی که داعش در موصل به آنان تجاوز کرده است وجود ندارد.
 
علمای مسلمان اعم از سنی و شیعه به حرام بودن جهاد نکاح فتوا داده‌اند اما علمای وهابی تاکنون هیچ بیانیه ای در تحریم تجاوز و تعرض به نوامیس به اسم جهاد نکاح صادر نکرده اند و حتی داعشی‌ها و جبهه وهابی  النصره تجاوز جنسی به زنان به صورت جمعی را حلال می دانند.
 
هلاکت دهها داعشی 
 
فرماندهی نیروهای امنیتی در استان انبار اعلام کرد : در درگیرهای بین نیروهای امنیتی و تروریست های داعش در منطقه پروانه عراق بیش سی و دو تروریست به هلاکت رسیدند و چند خودروی آنها منهدم شد.
 
این فرماندهی اعلام کرد : داعشی ها با حمله به منطقه پروانه قصد تصرف آنجا را داشتند که با مقاومت سنگین نیروهای امنیتی و مردمی مواجهه شدند و همه مهاجمان کشته شدند.
 
از سوی دیگر فرماندهی نیروهای مردمی در استان صلاح الدین عراق اعلام کرد در عملیاتی در شمال شهر بیجی استان صلاح الدین ده داعشی به کام مرگ رفتند و چند نفر دیگر از آنان زخمی شدند .
 
 خبر دیگر  سرویسهای اطلاعاتی کمیته های مقاومت اسلامی حزب الله عراق از هلاکت تروریست خطرناک معروف به ابوخطاب که فرماندهی حمله به نیروهای عراقی در دو محور پالایشگاه بیجی و الحاوی البوجواری در شهر بیجی را داشت خبر دادند.
 
از سوی دیگر مجاهدان مقاومت اسلامی گردانهای حزب الله عراق حملات گروه تروریستی داعش را به منظور شکست محاصره آنها در بیجی صورت گرفت، خنثی کرده و خسارتهای سنگینی به این گروه تروریستی وارد کردند. در این درگیریها بیست تروریست به هلاکت رسیده و شمار زیادی نیز زخمی شدند.
 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : داعش:موصلی‌هادخترانشان‌رادراختیارماقراردهند

 داعش:موصلی‌هادخترانشان‌رادراختیارماقراردهند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS