امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 23:36:55
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 20300

تاریخ انتشار : 01/04/1394 - 14:14

رئیس اداره راه و شهرسازی جویبار خبر داد:

مراحل تعریض سازی آبرو‌های محور شاهین خزر آغاز شد

رئیس اداره راه و شهرسازی این شهرستان از شروع تعریض آبروهای محور شاهین خزر این شهرستان خبر داد.

مراحل تعریض سازی آبرو‌های محور شاهین خزر آغاز شد

محسن قادری در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران با اشاره به تعریض آبرو‌های محور شاهین خزر، اظهار داشت: اداره راه و شهر سازی جویبار اقدامات گسترده‌ای را در زمینه ایمن سازی و بهسازی راه‌های این شهرستان در دست اجرا دارد.

وی با اشاره به اینکه تعریض آبرو‌های محور شاهین خزر یکی از پروژه‌های در دست اقدام است، افزود: تعریض این آبروها با هدف ایمن سازی و سهولت در تردد کاربران جاده‌ای به اجرا درآمده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی جویبار در پایان خاطرنشان کرد: اجرای عملیات تعریض آبروهای محور شاهین خزر با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال در حال اجرا است.

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 07 تیر 1394 - 15:06
  محمدي

  جناب مهندس قادري ،‌بيا به مشكلات مسكن مهر برس كه پدر ساكنين را درآورده است. از راه اندازي نكردن آسانسور تا ول كردن طرح فاضلاب وهزاران مشكلات ديگر. از شيوه فعاليت طرح فاضلاب مشخصه كه اين طرح حالا حالا ها مهمان ما خواهد بود. مردم از گند وكثافتي ، گرد وخاك بيماري زا، رها شدن زباله ها كه هفته اي جمع آوري مي شود خسته شده اند. . بنده به تمام مسئول دست اندركار موضوع فاضلاب و.......هشدار مي دهم نسبت به اين معضل بزرگ وجدي اقدام نمايند وگرنه تمام مشكلات را در آينده رسانه اي خواهم كرد..

  1 2
  دوشنبه 15 تیر 1394 - 19:39
  علی

  آقای محمدی تازه باما هم درد شدی!!!! همین مشکل را تو روستای شورکامردمش 5 سال است که باآن دست و پنجه نرم می کنند .نه زمستانش معلومه نه تابستانش!!!!!!!!!!! فقط مواظب باشید پیمان کارش لوله های آن را تو گودا ل هایش جاگذاری کند !!!!!!!!!!!!! به شما گفته باشم!!!!!! تو شورکا پیمان کار فاضلابش در بعضی از جاها حفاری کرد ولی لوله گذاری نکرد وخاک هارو تو چاله ها پرکرد و رفت و تست بعدی جواب نداد و پیمان کاره در رفت . دودوتا شش تا ، کی به کی ؟!!!!!!!!!!!!!! حاج محسن قادری: حد اقل حق شهروندی این است که جاده هارا در دو طرف کناره و وسط را خط کشی سفید کنید که در جلوگیری تصادف بسیار مهم است . آقای قادری به همکارانت سفارش کن که قبل از آسفالت کوچه و خیابان ها اول به فکر آبرو ها باشند بعد آسفالت نمایند .زیرا آب سرطانی برای آسفالت است .

  +1 --2
دیدگاه شما در مورد : مراحل تعریض سازی آبرو‌های محور شاهین خزر آغاز شد

مراحل تعریض سازی آبرو‌های محور شاهین خزر آغاز شد

 

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS