امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 06:31:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 20110

تاریخ انتشار : 30/03/1394 - 11:17

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

به‌جای اینکه به فکر مشکلات جوانان باشند، محفل رقص برپا می‌کنند/مردم می‎فهمند؛ بعد از 2 سال چه برنامه‌ای ارائه کردید؟

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم مشکل را می‌فهمند و در برابر آن مقاومت می‌کنند، اما در طول این دو سال در هنگام مذاکرات، اقتصاد و معیشت مردم و اقتصاد مقاومتی تاکنون چه برنامه‌ای ارائه کردید.

به‌جای اینکه به فکر مشکلات جوانان باشند، محفل رقص برپا می‌کنند/مردم می‎فهمند؛ بعد از 2 سال چه برنامه‌ای ارائه کردید؟

به گزارش جویباران، به نقل از بلاغ، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه قائم‌شهر درباره اجرای کنسرت‌ها در مرکز استان و جشن‌های فارغ التحصیلی دانشجویان که در آن به رقص و پایکوبی پرداخته شد، اظهار کرد: جوانان شغل و آینده مناسب می‌خواهند، آنها را به یک ساعت موسیقی سرگرم نکنید، با برگزاری این‌گونه مراسم، اصل قضیه فراموش می‌شود.

وی با بیان اینکه یک شخصیت سیاسی اعلام کرد که عده‎ای تعامل با دنیا را ذلت می‎دانند، افزود: کسی با تعامل مخالف نیست اما اگر عده‎ای تعامل با دنیا را فقط در ارتباط با آمریکا می‌بینند، مخالف این‎گونه تعاملات هستیم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: عده‌ای درباره تأثیر تحریم‎ها حرف‌های عجیب و غریبی می‌زنند، ما استقلال خود را از دست ندادیم، کسانی که امروز کشور را ضعیف نشان می‌دهند، به دشمن خدمت می‌کنند.

امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه عده‎ای به‎جای اینکه راه چاره اساسی را جست‌وجو کنند، تنها به مذاکرات دل بسته‌اند، تصریح کرد: ملت در برابر همه تحریم‌ها ایستادگی کرد، باید از توان و مقاومت مردم استفاده کرد و با ارائه طرح و ایده مناسب، مشکلات موجود را برطرف کرد.

معلمی اضافه کرد: مردم مشکل را می‌فهمند و در برابر آن مقاومت می‌کنند، اما در طول این دو سال در هنگام مذاکرات، اقتصاد و معیشت مردم و اقتصاد مقاومتی تاکنون چه برنامه‌ای ارائه کردید.

وی با اشاره به اینکه هرچه مشکلات کشور را به تحریم‌ها ربط دهیم، دشمن توقع خود را افزایش می‎دهد، خاطرنشان کرد: با این روش‎ها ملت را به ذلت می‌کشانید، باید به‎دنبال عزت نظام و ملت باشید.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در زمان جنگ برای دفاع قادر به ساخت یک سیم خاردار هم نبودیم، گفت: امروز از دل تحریم‎ها، صنایع دفاع ایران به حدی قوی می‌شود که موشک 2 هزار کیلومتری می‌سازد.

 

دیدگاه شما در مورد : به‌جای اینکه به فکر مشکلات جوانان باشند، محفل رقص برپا می‌کنند/مردم می‎فهمند؛ بعد از 2 سال چه برنامه‌ای ارائه کردید؟

به‌جای اینکه به فکر مشکلات جوانان باشند، محفل رقص برپا می‌کنند/مردم می‎فهمند؛ بعد از 2 سال چه برنامه‌ای ارائه کردید؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS