امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 13:57:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 20047

تاریخ انتشار : 27/03/1394 - 15:08

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی

اولین آموزشگاه تخصصی موسیقی در جویبار افتتاح شد

نخستین آموزشگاه رسمی موسیقی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان جویبار افتتاح شد.

اولین آموزشگاه تخصصی موسیقی در جویبار افتتاح شد

به گزارش خبرنگار جویباران، اولین آموزشگاه موسیقی با نام "آوا" با حضور مسئولان جویباری و استان در سالن الغدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار افتتاح شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار در مراسم افتتاحیه این آموزشگاه با اشاره به اینکه نخستین آموزشگاه رسمی موسیقی این شهرستان بعد از سه سال پیگیری به ثبت رسید، اظهار داشت: یکی از خواسته‌های مردم این شهرستان و بالاخص جوانان آموزش رشته های هنری به صورت خاص است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه آموزش رشته‌های هنری در چند سال اخیر در این شهرستان پیشرفت خوبی داشته است، افزود: جویبار همواره میزبان مربیان و هنرمندان در عرصه های مختلف هنری بوده است.

سید یوسف موسوی شیخ با اشاره به حضور هنرمندان و فرهیختگان شاخص در جویبار تصریح کرد: آموزش هنرمندان در آموزشگاه‌های تخصصی موجب شناسایی استعدادهای خوب در رشته های هنری خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد: ارتقاء کیفیت آموزش اصیل و زنده نگه داشتن آیین‌های سنتی از مهمترین مواردی است که باید در این آموزشگاه تخصصی موسیقی به آن پرداخته شود.

در ادامه نیز محمدرضا بامدادیان(معروف به بامداد جویباری) در این مراسم با اشاره به اینکه جویباری‌ها در ذوق و استعداد در رشته‌های هنری سرآمد هستند اظهار داشت: مسئولان این شهرستان نیز با حمایت از هنرمندان نشان دادند که همواره در کنار این قشر از افراد هستند.

وی با اشاره به اینکه در تاریخ خوانندگان خوبی در مازندران وجود داشته‌اند، افزود: هنر به دسته‌بندی مربوط نیست بلکه به عاطفه، درک و شعور انسان‌ها مرتبط است.

این شاعر توانمند جویباری در پایان با اعلام اینکه خوانندگان و نوازندگان چیره دستی از این استان در رشته‌های موسیقی به کشور معرفی شده‌اند خاطرنشان کرد: شهرستان جویبار نیز توانسته در مورد فرهنگ، هنر و ادب مازندران و کشور قدم‌های مثبتی را بردارد.

دیدگاه شما در مورد : اولین آموزشگاه تخصصی موسیقی در جویبار افتتاح شد

اولین آموزشگاه تخصصی موسیقی در جویبار افتتاح شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS