امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 07:12:01
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1992

تاریخ انتشار : 05/10/1392 - 10:19

ليگ دسته دوم فوتبال كشور:

باز هم تساوي براي شهرداري اين بار در شيراز / ادامه روند تساوي ها براي شاگردان فكري

تیم فوتبال شهرداری جویبار با تساوی مقابل برق شیراز به دومین تساوی پیاپی خود در دیار جنوب دست یافت.

باز هم تساوي براي شهرداري اين بار در شيراز / ادامه روند تساوي ها براي شاگردان فكري

به گزارش جويباران، در دیدار معوقه هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور ، عصر دیروز تیم شهرداری جویبار در زمین اختصاصی برق مقابل این تیم شیرازی به تساوی یک بر یک دست یافت.

گل تیم شهرداری جویبار در دقیقه 68 بازی توسط رسول بهرامی و گل برق شیراز نیز در دقیقه 70 بازی توسط مهرداد نورافکن از روی نقطه پنالتی به دست آمد.

شاگردان محمود فکری که در دیدار قبلی خود مقابل شهرداری دزفول بازی برده را با تساوی اعصاب خرد کن معاوضه کرده بودند در این دیدار نیز فرصت های خوبی را برای کسب سه امتیاز بازی به دست آورده بودند ولی موفق شدند دیار گل و بلبل را تنها با یک امتیاز ترک کنند تا 2 امتیاز ، ره آورد این تیم در دو دیدارشان مقابل جنوبی ها باشد.

 تیم برق هم که در لیگ دسته دوم فوتبال کشور سایه سنگین حاشیه و بی مهری مسئولانش را بر سر خود احساس می کند مهرداد شکاری ، سرمربی سال های گذشته خود را دوباره روی نیمکت دید تا اندک هواداران این تیم ریشه دار و قدیمی یکبار دیگر یاد روابط مخدوش خود با او بیافتند.

نیمه اول این دیدار چنگی به دل نزد و اتفاق خاصی را از سوی بازیکنان هر دو تیم شاهد بودیم ولی در نیمه دوم این تیم شهرداری جویبار بود که در همان دقایق ابتدائی این نیمه دو فرصت تک به تک را توسط کامران فدائی و امین فضلی از دست داد .

شهرداری چی ها که به سه امتیاز این دیدار نیاز مبرمی داشتند بالاخره در دقیقه 68 بازی موفق شدند مزد برتری خود را بگیرند و به اولین گل خود در این دیدار دست یابند . رسول بهرامی با جا گذاشتن دو مدافع حریف موفق شد از زاویه بسته توپ را از زیر دستان دروازبان برق شیراز وارد دروازه کند ولی شادی جویباری ها تنها دو دقیقه دوام آورد.

در دقیقه 70 بازی هافبک تیم برق توپی روی دروازه شهرداری جویبار ارسال کرد و در حالی که امین شریفی ،دروازبان این تیم می رفت تا توپ را در اختیار بگیرد با خطای مهاجم حریف روبرو شد ولی داور رای با ادامه بازی داد تا این مهاجم برق شیراز باشد که با شوت محکم خود توپ را به دستان رضا مدانلو بکوبد و تیمش را صاحب یک ضربه پنالتی کند .

پس از به ثمر رسیدن پنالتی تیم برق توسط مهرداد نورافکن و به تساوی کشیدن بازی ، تلاش زیادی را از سوی شاگردان محمود فکری شاهد بودیم که نتیجه اش خلق سه موقعیت عالی توسط کامران فدائی ، رسول بهرامی و امین فضلی بود ولی با بی دقتی این بازیکنان به هدر رفت تا این دیدار با همان نتیجه 1 بر 1 خاتمه یابد.

لازم به ذكر است، تیم شهرداری جویبار با این تساوی 17 امتیازی شد تا همچنان رده سوم جدول را در اختیار داشته باشد . تیم برق نیز جمع امتیازات خود را به عدد 9 رساند تا با قرار گرفتن در رده دوازدهم جدول خطر سقوط به لیگ سه را بیخ گوش خود احساس کند.

منبع : مازند ليگ
دیدگاه شما در مورد : باز هم تساوي براي شهرداري اين بار در شيراز / ادامه روند تساوي ها براي شاگردان فكري

باز هم تساوي براي شهرداري اين بار در شيراز / ادامه روند تساوي ها براي شاگردان فكري

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS