امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 13:56:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 19875

تاریخ انتشار : 22/03/1394 - 15:46

امام جمعه جویبار:

دوقطبی کردن جامعه، هدف دشمنان ایران است/مسئولان مراقب این حربه دشمن باشند

امام جمعه جویبار گفت: دشمنان ما به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی با زیاده‌ خواهی‌ها در مذاکرات هسته‌ای به دنبال دو قطبی کردن جامعه ایران هست.

دوقطبی کردن جامعه، هدف دشمنان ایران است/مسئولان مراقب این حربه دشمن باشند

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، با اشاره به تلاش دشمن در دوقطبی نشان دادن جامعه، اظهار داشت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها همزمان با ایجاد درگیری‌های منطقه و زیاده خواهی در جریان مذاکرات، موضوع دوقطبی نشان دادن جامعه را در دستور کار قرار داده‌اند.

وی افزود: مطمئنا با این اوضاع هر کسی بر طبل اختلافات بکوبد به نفع دشمن عمل کرده و مشغول بازی در زمین دشمنان است.

امام جمعه جویبار با بیان اینکه همدلی و همزبانی راز رسیدن به ایرانی موفق است، تصریح کرد: برای رسیدن به پیشرفت اقتصادی، اقتدار و عزت منطقه‌ای و بین‌المللی و جهش‌های علمی نیاز به همدلی و همزبانی در جامعه به شدت احساس می‌شود.

وی افزود: ایستادگی در برابر توطئه دشمنان، کنار گذاشتن اختلافات جناحی و گروهی، اعتماد هر چه بیشتر دولت به مردم و مردم به دولت از جمله راه‌های مقابله با دشمنان این نظام است.

قلی‌پور با اشاره به اهمیت اجرایی شدن شعار طرح شده توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد: فرصت‌ها و تهدیدات فراروی جامعه اقتضای هماهنگی در جامعه اسلامی را دوچندان کرده است، چراکه اردوگاه کفر و شرک و نفاق درصدد دخیل کردن ایران اسلامی با چالش‌های منطقه‌ای و جهانی هستند.

وی دربخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به فرار رسیدن ماه مبارک رمضان تأکید کرد: ماه رمضان برای تطهیر روح و صفای جان انسان مقرر گشته است، چراکه طبق فرموده پیامبر اکرم؛«اگر انسان حقیقت ماه رمضان را درک کند آرزو می‌کند تمام سال ماه رمضان باشد تا بتواند از مواهب آن استفاده کند.»

امام جمعه جویبار در پایان خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار مناسبی برای تقرب به درگاه خداوند، توجه به فقرا، مستمندان و همسایگان است.

دیدگاه شما در مورد : دوقطبی کردن جامعه، هدف دشمنان ایران است/مسئولان مراقب این حربه دشمن باشند

دوقطبی کردن جامعه، هدف دشمنان ایران است/مسئولان مراقب این حربه دشمن باشند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS