امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 14:18:29
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 18905

تاریخ انتشار : 09/03/1394 - 09:27

پاسخ شهردار جویبار به یادداشت درج شده در سایت خبری جویباران

شهردار جویبار بعد از درج یادداشتی با عنوان "طرح میدان آیت الله منتظری چه سنخیتی با فرهنگ منطقه و نام میدان دارد؟" در گفت‌وگو با جویباران به موارد ذکر شده در این یادداشت پاسخ داد.

پاسخ شهردار جویبار به یادداشت درج شده در سایت خبری جویباران

به گزارش جویباران، در روزهای گذشته یادداشتی با عنوان "طرح میدان آیت الله منتظری چه سنخیتی با فرهنگ منطقه و نام میدان دارد؟" در سایت خبری جویباران منتشر و برخی انتقادها نسبت به ساختار المان میدان و طراحی آن انجام شد.

در همین راستا دکتر حمید بخشی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران به موارد ذکر شده در این یادداشت پاسخ داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه در گذشته نیز نماد این میدان یک طرح آب‌نما بوده است در طراحی مجدد نیز از طرح آب نما استفاده شد.

وی افزود: در گذشته نام این میدان طالقانی بود اما از آب‌نما به عنوان نماد در آن استفاده شد اما در آن زمان هیچکس از آن انتقاد نکردند و حتی حمایت هم کردند.

شهردار جویبار با اشاره به اینکه اجناس دسته دوم در ساخت المان میدان آیت الله منتظری استفاده نشده است، اظهار کرد: مگر ماسه و سیمان هم دسته دوم می‌شوند.

وی افزود: فقط برای ستون‌های این المان از آهنی که قبل از آن در جایی دیگر مورد استفاده قرار گرفته بود استفاده شد، که آن هم به خاطر سالم بودن آهن و صرفه جویی در هزینه‌ها بوده است.

بخشی تصریح کرد: برخی از دوستان شهر جویبار را با شهرهای بزرگی همانند تهران اشتباه گرفته‌اند و فکر می‌کنند که درآمد‌ها و منابع مالی این شهر همانند کلان شهرها است در صورتی که ما در بحث درآمد زایی و منابع درآمدی دچار اشکال هستیم.

وی افزود: باید با استفاده از یک سری راهکارهای درآمد زا، منابع درآمدی شهرداری را افزایش بدهیم که این راهکارها آماده است اما مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

شهردار جویبار با بیان اینکه انتقاد سازنده خوب است، گفت: انتقاد خوب است اما باید با راهکار باشد نه اینکه موجب تخریب یک نهاد و از بین بردن انگیزه نیرو‌های خدمات رسان باشد.

وی افزود: طی این دو سالی که به شهرداری آمده‌ام از نظرات تمامی کارشناسان و منتقدان استفاده کردم اما بعضی‌ها به دلیل عدم علم کافی و برخی مشکلات شخصی به دنبال تخریب هستند.

بخشی با اشاره به اینکه کارهای بسیار خوبی برای زیبا سازی شهر جویبار در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: همکاری بیشتر رسانه‌ها و کمک و توجه همه جانبه شورای شهر باعث می‌شود که این کارها با سرعت و دقت بیشتری در سطح شهر به مرحله اجرا در آید.

وی در پایان با تشکر از سایت خبری جویباران تأکید کرد: امیدواریم سایت خبری جویباران علاوه بر درج اخبار انتقادی و ارائه مشکلات شهری کمک کار شهرداری جویبار در انجام پروژه‌ها باشد.

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 13 خرداد 1394 - 22:44
  یونس

  خدا رو شکر هم نیروهای شهرداری و هم خود جناب شهردار مخلص و سخت کوش و با پشتکار هستند. اتحاد، رمز اصلی کار است؛ وگرنه آباد کردن دنیا بهانست.

  3 0
 • پاسخ به نظر سه شنبه 19 خرداد 1394 - 12:44
  مصطفی

  بنده به اقای بخشی پیشنهاد می کنم به شهرهای بزرگ هم سری بزنند و در خیابانهایش کمی پیاده روی کنند شاید بزرگترین چالش شهرذاری پول یاشد ولی میتوان کار های بزرگ هم با دست خالی انجام داد مدیریت یعنی همین پول باشه همه میتونند کار کنند

  1 2
دیدگاه شما در مورد : پاسخ شهردار جویبار به یادداشت درج شده در سایت خبری جویباران

پاسخ شهردار جویبار به یادداشت درج شده در سایت خبری جویباران

 

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS