امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 05:02:53
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 18576

تاریخ انتشار : 04/03/1394 - 20:17

در جلسه شورای فرهنگ عمومی جویبار مطرح شد:

انتقاد تند امام جمعه جویبار از عدم حضور مسئولان در جلسات شورای فرهنگ عمومی

امام جمعه جویبار با انتقادی تند از عدم حضور تعدادی از مسئولان در جلسات شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، گفت: دیگر تذکر دادن فایده‌ای ندارد با این مدیران به شدت برخورد خواهد شد.

انتقاد تند امام جمعه جویبار از عدم حضور مسئولان در جلسات شورای فرهنگ عمومی

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور در جلسه شورای فرهنگ عمومی جویبار با اشاره به عدم حضور تعدادی از مسئولان شهرستان در این جلسه، اظهار داشت: عدم حضور مدیران دستگاه‌هایی که موضوع جلسه مربوط به آنها است نشان میدهد که این مدیران دغدغه فرهنگ ندارند و دچار روزمرگی شده‌اند.

وی افزود: برای برخی از مدیران مشکلات مردم همانند آمار زیاد طلاق و آمار زیاد سرقت‌ها اصلا مهم نیست.

امام جمعه جویبار تصریح کرد: هر چقدر از خود صعه صدر نشان می‌دهیم تا این مدیران از خود واکنشی نشان دهند، اما برای این مدیران مسئله فرهنگ هیچ اهمیتی ندارد.

وی جلسات شورای فرهنگ عمومی را بسیار مهم دانست و تأکید کرد: قرار است در این جلسات به آسیب‌های فرهنگی شهرستان رسیدگی شود اما برخی از مدیران هیچ توجهی نسبت به رفع این مشکلات ندارند.

قلی‌پور موضوعات طلاق، بیکاری و سرقت را از مهترین معضلات فرهنگی شهرستان معرفی کرد و افزود: کلیه مسئولان مربوط به این موضوعات باید در جلسات حضور پیدا کنند اما بدون هیچ توجیهی از حضور در جلسات امتناع می‌ورزند.

وی با بیان اینکه تعدادی از مدیران شهرستان جویبار به اصطلاح بادمجان دور قاب چین هستند، افزود: برخی از این مدیران وقتی جلسات شورای فرهنگ عمومی در دفتر امام جمعه و یا فرمانداری برگزار می‌شود برای اینکه خود را نشان دهند در این جلسات حضور پیدا میکنند و فکر میکنند که ما از افکارشان خبر نداریم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار ادامه داد: عده‌ای از همین مدیران بعد از هرجلسه، خروجی جلسات را نامناسب می‌دانند، اما خود همین افراد باید خروجی جلسات را ایجاد کنند اما از خودشان ایرادی نمی‌گیرند.

وی با بیان اینکه حضور در جلسات شورای فرهنگ عمومی یک قانون است، اظهار کرد: همانطور که طبق قانون باید سر ساعت مقرر در محل کار حضور یابند در این جلسات نیز باید حضوری مستمر داشته باشند.

امام جمعه جویبار در ادامه با اشاره به غایبین این جلسه تأکید کرد: رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس دادگستری، مسئول اداره اطلاعات، فرمانده انتظامی، رئیس اداره کتابخانه‌ها، رئیس دانشگاه‌های آزاد و پیام نور و رئیس شورای شهرستان جویبار جزو غایبین این جلسه بودند که باید به مسوولان مافوق خود نسبت به این غیبت پاسخ دهند.

وی با اشاره به اینکه در بسیاری از حوزه‌های کاری شهرستان جویبار دچار ضعف مدیریتی هستیم، گفت: مردم شهرستان جویبار، مردمی پرتلاش و سختکوش هستند به همین دلیل این مردم به دنبال مدیران تن پرور و تنبل نیستند.

قلی پور در پایان با بیان اینکه مصوبات این جلسات ماهیت قانونی دارد، خاطرنشان کرد: حضور نیافتن این مدیران در جلسات شورای فرهنگی عمومی به مدیران بالادست‌شان گزارش داده می‌شود.

دیدگاه شما در مورد : انتقاد تند امام جمعه جویبار از عدم حضور مسئولان در جلسات شورای فرهنگ عمومی

انتقاد تند امام جمعه جویبار از عدم حضور مسئولان در جلسات شورای فرهنگ عمومی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS