امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 02:51:11
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1833

تاریخ انتشار : 01/10/1392 - 19:12

لیگ دسته دوم باشگاه های کشور:

یک تساوی دیگر در کارنامه شاگردان فکری / از دست دادن دو امتیاز در دقایق پایانی

تيم فوتبال شهرداري جويبار در يك ديدار جنجالي و پرحاشيه مقابل شهرداري دزفول تن به تساوي 2 بر 2 داد.

یک تساوی دیگر در کارنامه شاگردان فکری / از دست دادن دو امتیاز در دقایق پایانی

به گزارش جویباران، از هفته يازدهم ليگ دسته دوم فوتبال كشور ، عصر امروز تيم شهرداري جويبار در دزفول مقابل همنام خود قرار گرفت و در دقايق پاياني اين ديدار پيروزي دلچسبش را با تساوي 2 بر 2  عوض كرد.

گل هاي تيم شهرداري توسط آيت طبرستاني در دقيقه 20 و رضا مدانلو در دقيقه 55 بازي به ثمر رسيد.

شاگردان محمود فكري كه در هفته گذشته يك تساوي تلخ خانگي را مقابل نفت نوين آبادان تجربه كرده بودند در اين هفته عزم خود را جزم كرده بودند تا با كسب سه امتياز اين ديدار به بازي ها بازگردند ولي حاشيه هاي ايجاد شده توسط داور اين ديدار سبب شد تا تيم شهرداري كه تا دقيقه 89 بازي با 2 گل از حريف خوزستاني خود پيش بود تنها با كسب يك امتياز روانه شيراز شود.

شهرداري چي ها در نيمه اول با ارائه يك بازي حساب شده و تاكتيكي موفق شدند با گل دقيقه 20 آيت طبرستاني روانه رختكن شوند.

در نيمه دوم اين ديدار نيز ، تلاش شاگردان محمود فكري براي افزايش گل هاي زده نتيجه داد تا اين تيم در دقيقه 55 بازي توسط رضا مدانلو به گل دوم خود دست يابد . اما شوربختي هاي تيم شهرداري جويبار از دو دقيقه پس از گل دوم اين تيم آغاز شد.

در دقيقه 57 فردين بابا جانلو با اشتباه بچه گانه خود در ميانه ميدان سبب شد تا داور اين ديدار ضمن اعلام خطاي هند اين بازيكن ، كارت زرد دوم را مقابل چشمانش به حركت درآورد تا تيم شهرداري جويبار از اين دقيقه به بعد ده نفره به كار خود ادامه دهد .

در ادامه شاهد سوت هاي اشتباه داور اين ديدار بوديم تا بازيكنان تيم ميزبان از اين مسئله استفاده كنند و حملاتي را روي دروازه تيم شهرداري جويبار تدارك ببينند كه نتيجه اي براي اين تيم نداشت.

در دقيقه 80 بازي در حالي كه تيم شهرداري جويبار همچنان با دو گل از حريف خوزستاني خود پيش بود شاهد شكستن سر يكي از بازيكنان اين تيم و متوقف نشدن بازي از سوي داور بوديم كه اين مسئله اعتراض محمود فكري و در عين تعجب همگان ، اخراج او را از سوي داور شاهد بوديم تا اينكه مهاجمان تيم شهرداري دزفول در دقايق 89 و 90 بازي از شلوغي محوطه جريمه جويباري ها و اشتباه داور در عدم اعلام خطا روي دروازبان تيم شهرداري جويبار نهايت استفاده را بردند و موفق شدند بازي را به تساوي بكشانند تا 2 امتياز حساس از چنگ شاگردان محمود فكري خارج شود.

گفتني است ، هفته گذشته نيز تيم كاچيلاي آمل در ديداري جنجالي و سرشار از حاشيه مقابل ميزبان خود نفت اميديه تن به شكست 1 بر 0 داد تا مازني ها براي دو هفته پياپي در اين استان زمين گير شوند.

به گزارش مازندليگ ، تيمش شهرداري جويبار با اين تساوي 16 امتيازي شد تا همچنان رده سوم جدول را در اختيار داشته باشد.

دیدگاه شما در مورد : یک تساوی دیگر در کارنامه شاگردان فکری / از دست دادن دو امتیاز در دقایق پایانی

یک تساوی دیگر در کارنامه شاگردان فکری / از دست دادن دو امتیاز در دقایق پایانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS