امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 19:10:58
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 18278

تاریخ انتشار : 27/02/1394 - 11:09

مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد-جوانان

جوانان گوش شکسته جویباری خوش درخشیدند/دو وزن برای جویبار

گوش شکسته‌های جوان جویباری با درخشش در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان توانستند دو وزن را به نام خود به ثبت برسانند.

جوانان گوش شکسته جویباری خوش درخشیدند/دو وزن برای جویبار

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان برای حضور در مسابقات آسیایی و جهانی، زوط گذشته در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد و کشتی گیران جویباری همانند همه رده‌های سنی دیگر در این مسابقات نیز توانستند دوبنده های دو وزن از تیم ملی را به خود اختصاص دهند.

در این مسابقات نیما اشقاقی که برای اولین بار در چنین مسابقات سطح بالایی شرکت می کرد توانست شگفتی ساز وزن 66 کیلوگرم شود و با شکست دادن همه ی رقبای خود به دوبنده تیم ملی برسد.

رضا مظفری نیز که سال گذشته توانست مدال برنز مسابقات جوانان جهان را کسب کند، امسال با اقتدارکامل در مسابقات انتخابی حاضر شد و بدون هیچ مشکلی و با اختلاف به عنوان قهرمانی وزن 74 کیلوگرم رسید تا امسال هم به مسابقات جهانی اعزام شود.

اما کامران قاسمپور که از امید های جویبار در این مسابقات بود، در لحظات پایانی سر وزن نرسید. اما نکته قابل توجه در مورد این کشتی گیر اینکه وی آنقدر آماده بود که در یک وزن بالاتر کشتی گرفت و به مقام نایب قهرمانی رسید.

اصغر اکبری، برادر کوچکتر عزت اله اکبری، نتوانست انتظارات را در وزن 96 کیلوگرم برآورده کند و به مقام پنجمی این وزن بسنده کرد .

ایمان صادقی که مدعی اصلی وزن 60 کیلوگرم بود، به دلیل آماده سازی برای مسابقات انتخابی بزرگسالان و همچنین لیگ فصلی و با اجازه کادر فنی در این مسابقات شرکت نکرد اما قرار است در اردوهای تیم ملی با نفر اول مسابقات انتخابی جوانان مسابقه دهد تا برنده به مسابقات جهانی اعزام شود.

بدین ترتیب کشتی گیران جویباری بازهم توانستند بیشترین سهم را در تیم ملی جوانان داشته باشند و قدرت کشتی جویبار را به رخ مسئولان فدراسیون کشتی بکشند تا شاید باعث شود، توجه بیشتری را به این شهر کوچک بکنند.

دیدگاه شما در مورد : جوانان گوش شکسته جویباری خوش درخشیدند/دو وزن برای جویبار

جوانان گوش شکسته جویباری خوش درخشیدند/دو وزن برای جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS