امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 04:49:14
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1822

تاریخ انتشار : 29/09/1392 - 20:07

ابراز رضایت سرپرست تیم شهرداری جویبار بابت انتخاب شهردار و فرماندار جدید

محسن رمضانی: 6 امتیاز می گیریم و به جویبار باز می گردیم!

سرپرست تیم شهرداری جویبار از انتخاب شهردار و فرماندار شهر جویبار ابراز خرسندی کرد.

محسن رمضانی: 6 امتیاز می گیریم و به جویبار باز می گردیم!

به گزارش جویباران، محسن رمضانی در گفتگو با مازندلیگ اظهار داشت: تیم شهرداری جویبار قبل از انتخاب شهردار این شهر با مشکلات عدیده مالی و مدیریتی دست و پنجه نرم می کرد ولی با انتخاب دکتر حمید بخشی به عنوان شهردار جویبار ، تکلیف این تیم تا حدود زیادی روشن شد.

وی انتخاب رضا گنجی را به عنوان فرماندار شهر جویبار به فال نیک گرفت و گفت: آقای گنجی سال گذشته سمت شهرداری شهر جویبار را بر عده داشتند و نسبت به مشکلات این تیم اشراف کامل دارند .

رمضانی در ادامه افزود: قطعاً انتخاب حمید بخشی به عنوان شهردار و رضا گنجی به عنوان فرماندار این شهر آینده خوبی را برای تیم شهرداری جویبار و فوتبال این شهر رقم خواهد زد و این مسئله سبب شده است تا انگیزه و روحیه بازیکنان و مربیان این تیم را تا حدود زیادی افزایش دهد.

محسن رمضانی در خصوص تساوی خانگی شهرداری مقابل نفت نوین آبادان گفت: به هیچ عنوان مستحق همچین تساوی نبودیم . بازیکنان ما یک بازی یک طرفه را به نمایش گذاشتند و بالای 10 موقعیت گل را از دست دادند . تیم حریف نیز از دقیقه 1 تا پایان بازی تاکتیک وقت کشی را در دستور کار خود قرار داده بود تا کار برای بازیکنان ما نیز کمی سخت شود.

سرپست شهرداری جویبار با بیان اینکه یک هفته در مازندران نیستیم ، گفت: فردا صبح با پرواز ساری – اهواز رهسپار خوزستان می شویم تا روز شنبه برابر شهرداری دزفول به میدان برویم و سپس ساعت 19 روز یکشنبه با هواپیما از اهواز به شیراز می رویم تا روز چهارشنبه بازی معوقه خود مقابل برق شیراز را برگزار کنیم.

وی شرایط روحی تیم را بسیار عالی توصیف کرد و گفت : پس از اتفاقات خوبی که در جویبار شاهد بودیم بازیکنان هم قسم شدند با کسب 6 امتیاز این دو دیدار به جویبار برگردند و تساوی هفته قبل را جبران کنند . مطمئن باشید این بازیکنان به غیر از این راضی نمی شوند.

مجتبی رمضانی حمایت هواداران جویباری از تیم شهرداری را بی نظیر توصیف کرد و گفت: کمتر تیمی را در لیگ دسته دوم فوتبال کشور سراغ دارید که هوادارانی به اندازه شهرداری جویبار داشته باشد . کما اینکه مربیان بسیاری از تیم های مهمان از حمایت و همچنین اخلاق خوب این هواداران ابراز رضایت می کردند.

سرپرست تیم شهرداری جویبار در پایان گفت: جا دارد در کنار تمام زحمتکشانی که برای تیم شهرداری و فوتبال جویبار زحمت می کشند از شورای شهر جویبار نیز بابت حمایتی که از این تیم دارند نهایت تشکر را داشته باشم.

دیدگاه شما در مورد : محسن رمضانی: 6 امتیاز می گیریم و به جویبار باز می گردیم!

محسن رمضانی: 6 امتیاز می گیریم و به جویبار باز می گردیم!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS