امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 08:02:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 17848

تاریخ انتشار : 21/02/1394 - 16:44

موج‌سواری اصلاح‌طلبان از حضور فرماندار بابل در سخنرانی احمدی‌نژاد

اصلاح‌طلبان تلاش دارند حضور فرماندار بابل در مراسم سخنرانی احمدی نژاد را پیراهن عثمان قرار داده و اقدام به تضعیف نماینده دولت در مازندران نمایند.

موج‌سواری اصلاح‌طلبان از حضور فرماندار بابل در سخنرانی احمدی‌نژاد

به گزارش جویباران، به نقل از بلاغ، موضوع حضور فرماندار شهرستان بابل در مراسم سخنرانی رئیس جمهور سابق کشور مان دستاویزی شد که فعالان اصلاح‌طلب استان مازندران بر روی موج سهم خواهی سوار شده و از این طریق تلاش دارند که استاندار مازندران را تحت فشار قرار دهند.

فرماندار شهرستان بابل نیز این روزها تحت فشار زیادی از سوی اصلاح طلبان هست و فعالان اصلاح طلب که نتوانستند به اهداف خودشان در این چند مدت در استان مازندران برسند تلاش دارند حضور فرماندار بابل در مراسم سخنرانی احمدی نژاد را پیراهن عثمان قرار داده و اقدام به تضعیف نماینده دولت در مازندران نمایند.

فعالان اصلاح طلب تلاش دارند که با تحت فشار قرار دادن نماینده دولت در استان سهم خواهی کنند این اقدام آنها در راستای گرفتن امتیازات بیشتر برای برگزاری متینگ‌ها تبلیغاتی و سیاسی است و از این موضوع ناراحت هستند که چرا به آنها برگزاری متینگ‌های تبلیغاتی و انتخاباتی داده نمی شود.

با بررسی سابقه برگزاری محافل اصلاح طلبان در مرکز استان نشان داده شد که آنها چندان نمی توانند همدیگر را در یک محفلی که همه فعالان این طیف حضور دارند تحمل کنند، نمونه بارز آن برگزاری انتخابات حزب مرکزی اصلاح طلبان مازندران بود که در نهایت با جنگ و جدل خاتمه یافت.

از طرفی آیا واقعا مشکل استان مازندران فقط در فعالیت حزبی خلاصه می شود، بسیاری از مردم استان درگیر مسائل شغلی خودشان و فرزندان‌شان هستند، نداشتن سرپناه برای کارگران ساختمانی، نبود شغل مناسب در استان، وجود جاده‌های نامناسب در برخی از نقاط، مشکلاتی که کشاورزی استان با آن مواجه است، ترافیک و زباله مهمترین مشکل استان است.

افرادی که برای استان دلسوزی می‌کنند و فکر می‌کنند که می توانند در توسعه استان مازندران سهم داشته باشند برای رفع مشکلات مردم طرح و برنامه ارائه دهند، بازی سیاسی برای مردم کوچه و بازار که محتاج نان شب خودشان هستند، چندان خوشایند نیست.

استاندار مازندران که به صورت همه جانبه برای توسعه استان تلاش می‌کند در سال دولت و ملت،همدلی وهمزبانی نیاز به حمایت همه جانبه دارد تا برخی برنامه‌های در دستور کار خویش را اجرایی کند.

دیدگاه شما در مورد : موج‌سواری اصلاح‌طلبان از حضور فرماندار بابل در سخنرانی احمدی‌نژاد

موج‌سواری اصلاح‌طلبان از حضور فرماندار بابل در سخنرانی احمدی‌نژاد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS