امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 10:51:21
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1727

تاریخ انتشار : 27/09/1392 - 07:48

نماینده مردم قائم شهر،سوادکوه و جویبار :

رئیس جمهور را همین لبو فروش و راننده تاکسی ها انتخاب کردند

نماینده مردم قائم شهر،سوادکوه و جویبار در واکنش به اظهارات توهین آمیز مشاور روحانی به اقشار زحمت کش جامعه گفت:رئیس جمهور را همین لبو فروش،راننده تاکسی ها و قشر ضعیف جامعه انتخاب کردند.

رئیس جمهور را همین لبو فروش و راننده تاکسی ها انتخاب کردند

به گزارش جويباران، سید هادی حسینی در گفتگو با بلاغ در واکنش به اظهارات توهین آمیز مشاور روحانی به اقشار زحمت کش جامعه گفت: آقای سریع القلم یا هر کس دیگری اگر چنین بحثی کرده باشد باید بداند بر اساس قانون اساسی مردم حق دارند سرنوشت شان را خودشان تعیین کنند.

وی با بیان اینکه اداره کننده گان جنگ و مدافعان نظام و مسئولین نظام از فرزندان همین اقشار بودند، خاطر نشان کرد: ممکن است این افراد به ظاهر لبو فروش باشند ولی عمق شناخت شان از جامعه به اندازۀ عمق اقیانوس ها و دریاهای بی کران است.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس با ذکر این جمله که سریع القلم به مانند لبوفروشانی که نسبت به انرژی هسته ای نظرمی دهند نظر خودش را گفته، تصریح کرد: قبلا از رئیس جمهور خواهش کردم از مدیران بخواهد در مسائلی که نمی دانند یا درک عمیقی از آن مسائل ندارند اظهار نظر و مصاحبه نکنند.

حسینی اظهار نظر افراد مختلف جامعه در مورد مسائل کشور را حق مردم دانست و بیان کرد: زمانی که رأی مردم را می خواهیم حتما باید به نظرشان احترام بگذاریم.

 عضو کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: ممکن است ما مسئولین پای حرفی که می زنیم ایستادگی نکنیم و طور دیگری عمل کنیم ولی اقشار پایین جامعه اگر حرفی زدند تا پای جان روی حرفشان می ایستند بنابراین بر ما واجب است بر اساس اصول انسانی و اسلامی و بر اساس قانون اساسی به نظراتشان احترام بگذاریم.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ با ابراز اینکه لزومی ندارد مانظرات مردم را تخطئه کنیم اعلام کرد:منع کردن مردم از نظر دادن به خاطر شغل شان بد است.

گفتنی است چندی پیش محمود سریع القلم، مشاور رئیس جمهور در برنامه ای که توسط موسسه فرهنگی امام موسی صدر برگزار شده بود به نقد پوپولیسم پرداخت که این اظهارات واکنش های اعتراض آمیز زیادی را در پی داشت.

مشاور رئیس جمهور در توهینی کم سابقه، تربیت مردم ایران را بسیار پایین می داند و می گوید: خیلی طبیعی است که من غریزی، احساسی و پوپولیستی تربیت بشوم. صدا و سیما هم که چقدر به این جریان کمک می کند، می رود از یک لبو فروش می پرسد نظر شما درباره برنامه هسته ای چیست؟، این خیلی اثر می گذارد.

یا یک راننده تاکسی که از 5 صبح تا 12 شب باید در این خیابان ها بدود تا هزینه 3 بچه دانشجویش را درآورد، سر چهارراه از او می پرسند که نظر شما درباره برنامه هسته ای و مذاکرات ژنو چیست؟ او چه دانشی دارد که یک واکنش منطقی به این سوال بدهد.

دیدگاه شما در مورد : رئیس جمهور را همین لبو فروش و راننده تاکسی ها انتخاب کردند

رئیس جمهور را همین لبو فروش و راننده تاکسی ها انتخاب کردند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS