امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 19:37:05
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1723

تاریخ انتشار : 25/09/1392 - 12:54

اختصاصي / دكتر بخشي در جمع خبرنگاران مطرح كرد:

ترسيم سند 5 ساله در آينده اي نزديك / معرفي جويبار به عنوان الگو در منطقه

شهردار جديد جويبار گفت: براي ساخت جويبار سند چشم انداز با برنامه 5 ساله را ترسیم خواهیم کرد و بودجه ریزی را متناسب با برنامه ترسيم شده انجام خواهيم داد.

ترسيم سند 5 ساله در آينده اي نزديك / معرفي جويبار به عنوان الگو در منطقه

به گزارش خبرنگار جويباران، دکتر بخشی در نشستی با خبرنگاران با اشاره به گوشه هایی از برنامه های مدیریتی اش در منصب جدید گفت : کارشناسان طي دو نظريه معتقد هستند كه بايد با ساخت و آراسته کردن شهر برای داشتن مردمی فرهیخته و شهری ایده آل تلاش كرد و همچنين باید مردم شهر را با مسائل فرهنگی آشنا ساخت تا به شهری آیده آل رسيد كه ما در شهر جویبار معتقد به نظریه دوم هستیم تا جویبار را به مدلی در منطقه مطرح کنیم که الگویی برای همگان باشد.

وي با تاکید بر رویکرد فرهنگی كارها در شهرداری جویبار اظهار داشت: با توجه به اينكه شورای شهر چهارم در جویبار افرادي فرهیخته می باشند مي توانيم به کمک آنها شهری خلاق، توانمند با شهروندانی فرهیخته و با سبک زندگی ایرانی اسلامی در کشور ارائه دهيم.

دکتر بخشی با اشاره به اینکه تا پایان سال احیا وظایف ذاتی در شهرداری را خواهیم داشت خاطر نشان كرد: انتظار می رود با تلاش فراوان تا پايان سال با ارائه خدمات مطلوب در شهر، شهری آراسته و نظیف تحویل مردم دهیم.

شهردار جدید جویبار با اشاره به اينكه طرح ساماندهی جمعه بازار جویبار یکی از طرح هايي است که نیازمند اقدامات فوری برای رفاه حال شهروندان ميباشد افزود:در برنامه خود برای شهر جویبار ابتدا به سراغ طرح هایی خواهیم رفت که نیازمند اقدامات عاجل مي باشند.

بخشی گفت:دراستراتژی جدید جمعه بازارجویبار تبدیل به مدلی معنادار که الگوی تمامی شهرهای دارای بازار فصلی هستند تبدیل خواهد شد.

وی ساماندهی مشاغل ورودی شهر، ساماندهي آبهای سطحی و همچنين آراستگی ورودی شهر را بخشی از برنامه های خود در شهرداری جویبار دانست و عنوان كرد:جویبار در آینده بستر اتفاقات خوشایندی چون گردشگری، سلامت و اوقات فراغت خواهد شد.

دكتر بخشي از ترسيم سند 5 ساله براي ارتقا جويبار خبر داد و افزود: براي ساخت جويبار سند چشم انداز با برنامه 5 ساله را ترسیم خواهیم کرد و بودجه ریزی را متناسب با اين برنامه انجام خواهيم داد.

وی از اعتماد شوراي شهر به خود تشكر كرد و اظهارداشت: از اين اعتماد استفاده خواهيم كرد و در شهرداری به عنوان یک نهاد خدماتی با استفاده از ادبیات و همکاری مردمی مدل خوبی را ارایه مي دهيم.

به گزارش جويباران، دكتر حميد بخشي طي مراسمي در روز شنبه براي رياست شهرداري جويبار معرفي شد.

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 03 دی 1392 - 08:30
    یونس

    از شهردار محترم خیلی سپاسگذاریم.

    2 2
دیدگاه شما در مورد : ترسيم سند 5 ساله در آينده اي نزديك / معرفي جويبار به عنوان الگو در منطقه

ترسيم سند 5 ساله در آينده اي نزديك / معرفي جويبار به عنوان الگو در منطقه

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS