امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 13:02:56
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 17052

تاریخ انتشار : 08/02/1394 - 08:00

در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی جویبار مطرح شد:

عده‌ای به دنبال از بین بردن همدلی و همزبانی در جامعه هستند/شعار سال نقشه راه کشور است

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار صبح امروز در مکان سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

عده‌ای به دنبال از بین بردن همدلی و همزبانی در جامعه هستند/شعار سال نقشه راه کشور است

به گزارش خبرنگار جویباران، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار صبح امروز و با موضوع «همدلی و همزبانی و تحکیم بنیان خانواده» در مکان سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه جویبار در این جلسه با اشاره به فضیلت های زیاد ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد موجب مستجاب شدن دعاها می‌شود.

وی افزود: هر عمل خیری که در ماه رجب انجام شود در نزد خداوند مضاعف حساب می‌شود.

حجت الاسلام قلی‌پور در ادامه با بیان اینکه شعار سال به عنوان نقشه راه کشور است، تصریح کرد: همدلی و همزبانی باید در راستای توسعه و تقویت نظام در جامعه اجرا شود.

وی افزود» برای ایجاد همدلی و همزبانی در کشور، هم مردم باید به دولت اعتماد کنند و هم دولت باید زمینه‌های این اعتماد را در جامعه فراهم کند.

امام جمعه جویبار به لزوم اجرایی شدن همدلی و همزبانی در نظام خانواده تأکید کرد و گفت: اگر میخواهیم که جامعه‌ای همدل و همزبان داشته باشیم باید اول از همه این همدلی و همزبانی را به نظام خانواده‌ها وارد کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای اینکه طلاق و مشکلات خانواده‌ها را در جامعه کاهش دهیم باید کانون خانواده‌ها را به وسیله برنامه‌هایی تقویت کنیم.

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان جویبار نیز اجرای همدلی و همزبانی در جامعه را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی از مطالبی که در حوزه سیاسی در کشور زده می‌شود کورکورانه است.

وی افزود: برخی از افراد به خاطر منافع شخصی به دنبال از بین بردن فضای همدلی و همزبانی در جامعه هستند.

رضا گنجی تصریح کرد: همین شعار سال باعث شد که مدیران و مسئولان خود را مجاب کنند که همدلی و همزبانی در بین خود و مردم را تقویت کنند.

وی در ادامه به موضوع تحکیم خانواده‌ها اشاره کرد و افزود: متاسفانه خانواده‌های مدیران و مسئولان به دلیل عدم حضور پدر خانواده بیشتر در معرض آسیب‌ها قرار دارد.

فرماندار جویبار تقویت ایمان خانواده‌ها را یکی از شروط حفظ تحکیم خانواده‌ها عنوان کرد و گفت: برای تقویت ایمان و افزایش مهر و محبت در بین خانواده‌ها باید از سیره ائمه استفاده شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه عدم مسئولیت پذیری یکی از مشکلات اساسی خانواده‌های امروزی است، خاطرنشان کرد: عدم اعتماد بین اعضای خانواده و عدم انجام وظایف کامل اعضا نیز از دیگر مشکلات کلیدی و اساسی خانواده است.

انتهای پیام/م.ف

دیدگاه شما در مورد : عده‌ای به دنبال از بین بردن همدلی و همزبانی در جامعه هستند/شعار سال نقشه راه کشور است

عده‌ای به دنبال از بین بردن همدلی و همزبانی در جامعه هستند/شعار سال نقشه راه کشور است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS