امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 14:16:02
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 16160

تاریخ انتشار : 25/01/1394 - 08:36

رئیس جمعیت هلال احمر جویبار در گفت‌وگو با جویباران:

عملکرد خوب جمعیت هلال احمر جویبار در ارائه خدمات ایمنی و امدادی به مسافران نوروزی

رئیس جمعیت هلال احمر جویبار گفت: هلال احمر جویبار سعی کرده است تا با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به مسافران نوروزی ارائه دهد که خوشبختانه در این امر موفق بوده است.

عملکرد خوب جمعیت هلال احمر جویبار در ارائه خدمات ایمنی و امدادی به مسافران نوروزی

محمد احمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران، با اشاره به اجرای طرح داوطلب یار امدادونجات با حضور پزشکان مختلف در  پایگاه امدادونجات بین شهری، اظهار داشت: از ۲5 اسفندماه سال ۱۳۹۳ لغایت پانزدهم فروردین ماه سال جاری مسافران، به پزشکان داوطلب مستقر در پایگاه‌های امدادونجات بین شهری مراجعه و به صورت رایگان ویزیت شده اند.

وی با اشاره به بازدید مسئولان، معاونان و مدیران عامل استان از طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر، افزود: در طول ایام نوروز معاونان، امام جمعه، نمایندگان مردم شهرستان در خانه ملت، فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی جویبار در پایگاه‌های امداد و نجات و پست های ایمنی وسلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر این شهرستان حضور یافتند و از روند خدمات این جمعیت بازدید و تقدیر کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر جویبار در مورد طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با هدف پیشگیری از تصادفات و داشتن سفری ایمن و سالم، با شعار “بی گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم!” در کشور اجرا شد که این طرح طی ۲۰روز در جویبار نیز به مرحله اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه بیش از 50 هزار مسافر به پست‌های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جویبار مراجعه کردند، خاطرنشان کرد: ۱۲هزار و ۵۴۸ مورد مراجعه به چادرهای سلامت انجام گرفت و مراجعان از خدماتی همچون  تست قند خون و کنترل فشار خون بهرمند شدند.

احمدیان افزود: تعداد زیادی از مسافران نیز برای اقامه نماز جماعت به خیمه های نماز بر پا شده از سوی جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار، مراجعه کردند و سایر مسافران نیز در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش، هتل ها، سوئیت های ساحل و امامزاده‌های این شهرستان اسکان داده شدند.

وی با اشاره به امدادرسانی جاده‌ای در طول ایام نوروز، تأکید کرد: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار در اجرای طرح امداد ونجات نوروزی به 10 نفر از حادثه دیدگان جاده‌ای نیز امدادرسانی کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر جویبار در پایان تأکید کرد: نوروز فرصت مغتنمی برای ارائه خدمت به هموطنان عزیز است، به همین دلیل این جمعیت تلاش کرده تا با بهبود کمیت و کیفیت ایستگاه‌های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و پایگاه‌های امداد و نجات ثابت به همراه تأمین تجهیزات و امکانات پیشرفته و مورد نیاز و آموزش و آمادگی مناسب و مطلوب امدادگران، نجات‌گران و جوانان عضو نقش موثر و ارزنده ای را در ارائه خدمات به موقع و کاهش آسیب‌ها داشته باشد.

دیدگاه شما در مورد : عملکرد خوب جمعیت هلال احمر جویبار در ارائه خدمات ایمنی و امدادی به مسافران نوروزی

عملکرد خوب جمعیت هلال احمر جویبار در ارائه خدمات ایمنی و امدادی به مسافران نوروزی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS